Aktuální rok28.07.2020

Co naleznete v sedmém čísle časopisu InS?

Vládní novela zákoníku práce byla schválena. Příprava na Krajská setkání je v plném proudu. Předsednictvo Svazu má nového člena. A mnoho dalších článků...

08.07.2020

Nové číslo časopisu InS s událostmi a tématy z června míří do vašich schránek

Jak mírnit dopady epidemie? Kompenzační bonus. GDPR v době koronavirové. Investiční aktivity obcí. Ale i oblíbené rubriky a medailonky.

08.06.2020

Speciální dvojčíslo časopisu InS nabitý informacemi z dubna a května

Jarní dvojčíslo nemohlo ignorovat téma číslo jedna - bezpečnost v době pandemie. Nezapomněli jsme však i na další důležitá témata. Dočtete se o střetu zájmu, stavebním zákoně a poznáte v medailoncích mnoho zajímavých osobností. Nevynechali jsme i oblíbené rubriky Informujeme, Právní poradnu a mnoho dalších.

06.03.2020

Březnový Ins právě vychází

V březnovém čísle časopisu Ins se například dočtete o přesunu dubnových termínů Krajských setkání, a to z důvodu rozšiřujícího se koronaviru. Najdete výsledky našeho dotazníkového šetření ohledně 6letého volebního období, přečíst si můžete i o vývoji kolem dávek na bydlení. Zazní zde i názory a podněty z poslední právní konference v Seči a další zajímavé informace. Přejeme příjemné čtení.

11.02.2020

Co najdete v únorovém čísle časopisu INS?

Únorové číslo vašeho oblíbeného časopisu InS je opět nabité aktuálními články. V textu "Hrozí nám nebezpečí od stromů v obci?" jako by přivál hurikán Sabine. Můžete si projít připomínky Svazu k návrhu zákona o přídavku na bydlení či k novele zákona o nezaměstnanosti.
V článku Mgr. Claudie Varhol se dozvíte, zda dojde ke změně financování sociální práce na obcích.
V nové rubrice "Představujeme odborné komise Svazu" jsme se zaměřili na Dopravní komisi. Připravili jsme pro vás i přehled soutěží, kterých se můžete účastnit v roce 2020 a mnoho dalších témat.

17.01.2020

Novoroční číslo časopisu InS míří do Vašich schránek

V lednovém čísle Vám Claudie Varhol, garantka Bezpečnostní komise, poradí co dělat, objevíte-li v obci drogovou varnu. Dále se můžete dozvědět, jak správně využívat úvěry či můžete načerpat zkušenosti a vědomosti od řady obcí a měst.