Nabídky pro členy17.04.2023

Digitální vzdělávání pro samosprávy

Digitální vzdělávání v pilotní fázi, které je podpořeno z EU v rámci Národního plánu obnovy, od společnosti EXPINIT s. r. o. v současnosti nabízí kurzy pro samosprávy na téma kyberbezpečnost, nástroje MS Office, elektronická komunikace a další.

10.10.2022

Internetový mapový server GObec - nabídka od společnosti GPlus s.r.o. za zvýhodněných podmínek

Na základě smlouvy mezi SMO ČR a firmou GPlus s. r. o. provozující internetový mapový server GObec poskytuje firma členům Svazu svůj produkt za výhodných podmínek.

22.06.2021

Odvlhčovače k zapůjčení

Potýká se vaše obec s velkou vodou? Potřebujete odvlhčovače? Svaz měst a obcí je svým členům bezplatně zapůjčí.

05.10.2020

ASPI Průvodce Samospráva

Kompletní informace pro vaši agendu na 5 kliknutí! Vyzkoušejte zdarma!

23.01.2020

Poradna pro obce

Každá členská obec může služeb Poradny pro obce využít až pětkrát ročně zdarma (jde o dosavadní průměr dotazů na jednu obec), a to opakovaně každý rok. Pětkrát do roka můžete položit svůj individuální písemný nebo telefonický dotaz nebo vyhledávat v databázi již zodpovězených dotazů.  Zřídit přístup můžete až 11 osobám z Vaší obce. Členská obec, která svých pět přístupů do Poradny pro obce vyčerpá, si může za úplatu zřídit rozšířený přístup do Poradny pro obce.

17.06.2019

ASPI – komplexní právní podpora pro úředníky i zastupitele

Využijte 30% slevu pro členy SMO ČR a získejte přístup k předpisům zdarma!
Díky ASPI máte na jednom místě vše, co ke své každodenní práci potřebujete - předpisy, vyhlášky a stanoviska, výklady a praktické nástroje.

Vyberte si z novinek ASPI pro veřejnou správu
 

10.04.2019

30% sleva na ASPI - komplexní znalostní systém pro veřejnou správu pro členy SMO ČR.

Topíte se v legislativě?

Řešíte přestupky, uzavíráte smlouvy, prodáváte, pronajímáte? Vyhlašujete nebo jste účastníkem výběrových řízení? Zřizujete právnické osoby a organizační složky obce?

Díky ASPI máte vždy po ruce nejrozsáhlejší zdroj předpisů v aktuálním a účinném znění, judikaturu, srozumitelné výklady a praktické nástroje.