Nabídky pro členy

18.04.2024

Dětské hřiště, které budou milovat děti i dospělí? To od Bonity

Více než 20 tisíc hřišť, vlastní výroba v České republice, vysoké nároky na kvalitu, a hlavně bezpečný prostor, který všem bude dělat radost opravdu dlouhou dobu. To jsou nejen dětská hřiště od české firmy Bonita.

20.02.2024

Nákup, prodej a sdílení komunální techniky, vozidel a dalšího vybavení

SMO ČR ve spolupráci s Fleet Consulting Group finalizuje přípravy speciální platformy pro maximální využití synergií měst a obcí.

14.02.2024

Nákup, prodej a sdílení komunální techniky, vozidel a dalšího vybavení

SMO ČR ve spolupráci s Fleet Consulting Group finalizuje přípravy speciální platformy pro maximální využití synergií měst a obcí.

29.01.2024

Rozvoj území: Kvalita, udržitelnost i vyrovnaný finanční rozpočet?

Je developer opravdu nebezpečím pro města a obce? Je možná efektivní spolupráce mezi soukromým a veřejným sektorem v oblasti plánování nové výstavby? Jak kvalitně připravit lokalitu pro novou výstavbu? Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek naleznete v kurzu Development nemovitostí, který je novinkou v nabídce Celoživotního vzdělávání na ČVUT v Praze. 

10.10.2023

Internetový mapový server GObec - nabídka od společnosti GPlus s.r.o. za zvýhodněných podmínek

Svaz měst a obcí ČR uzavřel v listopadu roku 2018 smlouvu o spolupráci s firmou GPlus s.r.o. provozující internetový mapový server GObec.

18.09.2023

Automatické přepisy jednání: další krok k digitální obci 

Digitální nástroje prostupují samosprávami čím dál více. Kromě nástrojů, které zjednodušují občanům komunikaci s úřady, se osvědčují i nástroje pomáhající samotným úředníkům.

24.07.2023

Vzdělávání úředníků a zastupitelů měst a obcí pokračuje. Se Svazem měst a obcí výhodně.

Svaz měst a obcí ČR bude i nadále nabízet vzdělávání úředníků samosprávných celků i jejich zastupitelů. Po ukončení projektu ESO (Efektivní správa obcí), v rámci kterého jsme zdarma vyškolili tisíce zaměstnanců či zastupitelů obecních či městských úřadů nabízíme tutéž službu za zvýhodněných podmínek pro členy SMO ČR.

17.04.2023

Digitální vzdělávání pro samosprávy

Digitální vzdělávání v pilotní fázi, které je podpořeno z EU v rámci Národního plánu obnovy, od společnosti EXPINIT s. r. o. v současnosti nabízí kurzy pro samosprávy na téma kyberbezpečnost, nástroje MS Office, elektronická komunikace a další.

22.06.2021

Odvlhčovače k zapůjčení

Potýká se vaše obec s velkou vodou? Potřebujete odvlhčovače? Svaz měst a obcí je svým členům bezplatně zapůjčí.

05.10.2020

ASPI Průvodce Samospráva

Kompletní informace pro vaši agendu na 5 kliknutí! Vyzkoušejte zdarma!

23.01.2020

Poradna pro obce

Každá členská obec může služeb Poradny pro obce využít až pětkrát ročně zdarma (jde o dosavadní průměr dotazů na jednu obec), a to opakovaně každý rok. Pětkrát do roka můžete položit svůj individuální písemný nebo telefonický dotaz nebo vyhledávat v databázi již zodpovězených dotazů.  Zřídit přístup můžete až 11 osobám z Vaší obce. Členská obec, která svých pět přístupů do Poradny pro obce vyčerpá, si může za úplatu zřídit rozšířený přístup do Poradny pro obce.

17.06.2019

ASPI – komplexní právní podpora pro úředníky i zastupitele

Využijte 30% slevu pro členy SMO ČR a získejte přístup k předpisům zdarma!
Díky ASPI máte na jednom místě vše, co ke své každodenní práci potřebujete - předpisy, vyhlášky a stanoviska, výklady a praktické nástroje.

Vyberte si z novinek ASPI pro veřejnou správu
 

10.04.2019

30% sleva na ASPI - komplexní znalostní systém pro veřejnou správu pro členy SMO ČR.

Topíte se v legislativě?

Řešíte přestupky, uzavíráte smlouvy, prodáváte, pronajímáte? Vyhlašujete nebo jste účastníkem výběrových řízení? Zřizujete právnické osoby a organizační složky obce?

Díky ASPI máte vždy po ruce nejrozsáhlejší zdroj předpisů v aktuálním a účinném znění, judikaturu, srozumitelné výklady a praktické nástroje.