Nabídky pro členy22.06.2021

Odvlhčovače k zapůjčení

Potýká se vaše obec s velkou vodou? Potřebujete odvlhčovače? Svaz měst a obcí je svým členům bezplatně zapůjčí.

12.04.2021

Využívání cloudových služeb ve veřejné správě

Vyplněním přiloženého dotazníku pomůžete analyzovat využívání cloudových služeb ve státní správě. Do tvorby analýzy jsou zapojeni i další partneři jako např. Hospodářská komora, Svaz průmyslu a dopravy, ICTUnie a rovněž Ministerstvo vnitra a vládní zmocněnec pro informační technologie a digitalizaci a další.
Dotazník byl představen na posledním jednání Rady vlády pro informační společnost dne 19.3., kde byl i zástupce za SMO ČR. Pohled samospráv je pro účely analýzy využití cloudových služeb velmi důležitý.

01.04.2021

Internetový mapový server GObec - nabídka od společnosti GPlus s.r.o. za zvýhodněných podmínek

Svaz měst a obcí ČR uzavřel v listopadu roku 2018 smlouvu o spolupráci s firmou GPlus s.r.o. provozující internetový mapový server GObec. GPlus s.r.o. se stalo partnerem SMO a podle této smlouvy poskytuje členům Svazu svůj produkt za výhodných podmínek.

31.03.2021

ZAHRADNÍ TRAKTOR PRO ČESKÉ OBCE

Sháníte techniku pro zajištění kompletní péče o obecní pozemky? Zahradní traktory a komunální mulčery SECO se stanou vašimi oblíbenými celoročními pomocníky. Díky široké nabídce příslušenství se hravě postarají o malé i velké plochy, chodníky a komunikace. Můžete se spolehnout, že vás nikdy nenechají ve štychu.

26.03.2021

SECO - ČESKÝ ZAHRADNÍ TRAKTOR DO ČESKÉ OBCE

Za zvýhodněné ceny mohou členové Svazu měst a obcí ČR nakupovat zahradní techniku, příslušenství a služby od společnosti Seco Industries, s.r.o. Jejich nejpoužívanějšími zahradními traktory pro údržbu firemních a sportovních areálů či obecních pozemků jsou modely Starjet s vysokozdvižným vyklápěním sběrného koše. Informace nejen o těchto zahradních traktorech najdete na www.seco-traktory.cz.

23.03.2021

České nano roušky jsou na světové úrovni

Ochranné prostředky zakrývající nos a ústa nás budou zřejmě ještě nějakou dobu provázet životem. Víte, jak si vybrat ty správné?

05.10.2020

ASPI Průvodce Samospráva

Kompletní informace pro vaši agendu na 5 kliknutí! Vyzkoušejte zdarma!

23.01.2020

Poradna pro obce

Každá členská obec může služeb Poradny pro obce využít až pětkrát ročně zdarma (jde o dosavadní průměr dotazů na jednu obec), a to opakovaně každý rok. Pětkrát do roka můžete položit svůj individuální písemný nebo telefonický dotaz nebo vyhledávat v databázi již zodpovězených dotazů.  Zřídit přístup můžete až 11 osobám z Vaší obce. Členská obec, která svých pět přístupů do Poradny pro obce vyčerpá, si může za úplatu zřídit rozšířený přístup do Poradny pro obce.

17.06.2019

ASPI – komplexní právní podpora pro úředníky i zastupitele

Využijte 30% slevu pro členy SMO ČR a získejte přístup k předpisům zdarma!
Díky ASPI máte na jednom místě vše, co ke své každodenní práci potřebujete - předpisy, vyhlášky a stanoviska, výklady a praktické nástroje.

Vyberte si z novinek ASPI pro veřejnou správu
 

10.04.2019

30% sleva na ASPI - komplexní znalostní systém pro veřejnou správu pro členy SMO ČR.

Topíte se v legislativě?

Řešíte přestupky, uzavíráte smlouvy, prodáváte, pronajímáte? Vyhlašujete nebo jste účastníkem výběrových řízení? Zřizujete právnické osoby a organizační složky obce?

Díky ASPI máte vždy po ruce nejrozsáhlejší zdroj předpisů v aktuálním a účinném znění, judikaturu, srozumitelné výklady a praktické nástroje.