03.11.2022

Středa 7. prosince bude patřit starostkám

Odpoledne a v předvečer letošní Celostátní finanční konference připravuje Svaz měst a obcí SETKÁNÍ STAROSTEK. Ve středu 7. prosince v Clarion Congress Hotelu Prague přislíbili svou účast i Eliška Hašková-Coolidge a Vladimír Kruliš. Kapacita je omezena!

Pro účastnice letošní XXV. celostátní finanční konference z řad starostek Svaz měst a obcí ČR připravil společensko-vzdělávací program. Ve středu 7. prosince 2022 od 13 hodin se sály Tycho a Kepler stanou místem nezapomenutelných zážitků. Účastnice se mohou těšit na právní minimum, které připraví Právní poradna AK KVB, s.r.o. Na základy etikety a stolování dle odbornice na slovo vzaté Elišky Haškové-Coolidge. A před večeří Vladimír Kruliš seznámí účastnice se základy protokolu a pravidly užívání státních znaků.

Setkání je určeno nejen pro nově zvolené starostky, ale i pro ty, které byly starostkami i v minulém volebním období. Účastnice se mohou těšit na exkluzivní společensko-vzdělávací program, který může pomoci zdolat některá úskalí, se kterými se starostky mohou setkat ve své funkci.

PROGRAM KE STAŽENÍ

Podmínkou účasti na Setkání starostek je registrace na XXV. CFK 2022.

REGISTRACE NA OBĚ AKCE

 REGISTRACE POUZE NA SETKÁNÍ STAROSTEK*

(Vaše registrace na XXV. CFK je již uhrazena)

V případě zájmu o toto setkání, se cena účastnického poplatku na XXV. CFK navýší o 605 Kč (500 Kč bez DPH).

*V případě, že jste již registraci i platbu registračního poplatku na XXV. CFK provedli, neváhejte se na nás obrátit. Doplatek za účast na setkání starostek se provede pod stejným variabilním symbolem jako platba XXV. CFK a bude Vám vystaven samostatný daňový doklad.

Kapacita sálu je omezena, taktéž i možnost ukázky líčení.

Pro další informace můžete kontaktovat Barboru Křemenovou na tel.: 234 709 737 | 730 894 850 nebo e-mailu: kremenova@smocr.cz.