14.06.2017

Projekt pro předškolní děti

Zapojte se do projektu pro mateřské školy s názvem „Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky“ České obce sokolské, kterému Svaz poskytuje záštitu. Tento projekt se konal již v loňském roce a zapojilo se do něho mnoho mateřských škol. Sklidil velké úspěchy u dětí i učitelů. Přihlášky je možné podat do 20. června 2017.

Zapojte se do projektu pro mateřské školy s názvem „Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky“ České obce sokolské, kterému Svaz poskytuje záštitu. Tento projekt  se uskutečnil již v loňském roce a zapojilo se do něj mnoho mateřských škol. Sklidil velké úspěchy u dětí i učitelů. Předejte prosím níže přiložené podklady a  informace ředitelům, aby se i vaše děti mohly zúčastnit a získat diplomy a dárečky.  Přihlášky je možné podat do 20. června 2017.

Přihlašování funguje pomocí elektronické přihlášky, kterou stačí po rozkliknutí odkazu vyplnit a odeslat pomocí tlačítka.

Pro lepší orientaci v projektu přikládáme ještě informační manuál, ve kterém jsou ukázky jednotlivých materiálů pro děti i pro pedagogy.

V případě problémů s elektronickým přihlášením nebo s dotazy se můžete obrátit na Alžbětu Kujanovou (email: akujanova@sokol.eu, tel.: 257 007 344).

 

Zdroj: Česká obec sokolská
Zpracovaly:
Ludmila Němcová, SMO ČR
Petra Kubařová, SMO ČR