Aktuální ročník

Zveme Vás na IX. ročník Právní konference Svazu měst a obcí ČR, který se stejně jako minulé ročníky uskuteční v Kongres hotelu Jezerka na Seči.

Cílem této tradiční společenské události je poskytnout prostor pro sdílení informací o aktuálních tématech mezi vrcholnými představiteli a odborníky v oblasti veřejné správy a práva a zástupci z řad volených představitelů měst a obcí.

Termín konání: 15. - 17. května 2024

Místo konání: Kongres hotel Jezerka, Seč – Ústupky 278, 538 07 (Pardubický kraj)

Program

Připravili jsme pro účastníky konference pestrý program, který reflektuje problémy, se kterými se představitelé měst a obcí nejčastěji potýkají. V nadcházejícím ročníku se můžeme těšit na tato témata:

  • novela zákona o obcích,
  • nové formy meziobecní spolupráce,
  • energetická společenství obcí,
  • nové stavební právo,
  • územní plánování podle nového stavebního zákona
  • a mnohé další…

I letos lze na místě využít možnost konzultace s právníky, se kterými můžete během konference individuálně probrat otázky, které ve Vaší obci aktuálně řešíte. Stačí v závěru přihlašovacího formuláře zaškrtnout, že máte o konzultaci zájem. I tentokrát můžete během konání konference využít zázemí hotelu, a to včetně wellness a bowlingové dráhy. Po oba dva konferenční večery je naplánovaný večerní raut s živou hudbou, což je mimo jiné příležitost pro vzájemnou výměnu zkušeností.

Pokud se nemůžete zúčastnit osobně, můžete se k nám připojit i on-line. Tuto možnost a všechny další informace o konferenci naleznete přihlašovacího formuláře naleznete na stránkách konference: www.poradnaproobce.cz/konference.

 

Partneři

Na organizaci konference spolupracuje KVB advokátní kancelář s.r.o.

Další informace o konferenci naleznete na webových stránkách konference. V případě dalších dotazů se můžete obrátit na zástupkyni organizátora Petru Váňovou, 
e-mail: vzdelavani@akkvb.cz, telefon 776 779 731, případně sekretariát AK KVB na čísle 226 227 507.

04.03.2024

IX. ročník Právní konference se bude konat v květnu, již tradičně na Seči.

15. - 17. 5. 2024 se na vás opět těšíme nad aktuálními legislativními tématy.