02.11.2022

Bezplatné vzdělávání pro členy zastupitelstev měst a obcí

Vážená paní, vážený pane,

dovolujeme si Vás oslovit se speciální nabídkou bezplatných vzdělávacích on-line seminářů pro členy zastupitelstev měst a obcí.

Cílem seminářů, které proběhnou v listopadu a prosinci tohoto roku a budou pokračovat do konce března 2023, je usnadnit zastupitelům orientaci v problematice veřejné správy a poslání měst a obcí, hlouběji porozumět rolím, odpovědnosti a kompetencím, které jako zastupitelé mají.

Kliknutím na letáček nebo na tomto odkazu se před Vámi objeví kompletní přehled všech vypsaných on-line kurzů projektu ESO.

Rozhodnete-li se využít tuto naši bezplatnou nabídku a splníte celkem 40 hodin vzdělávání, z toho minimálně 20 hodin on–line formou, případně prezenčně, a dalších 20 hodin formou e-learningových kurzů, můžete čerpat některé bonusy projektu ESO, jako např. bezplatný přístup do právní Poradny pro obce (poradna@poradnaproobce.cz), a také získat prestižní certifikát „Vzdělaný zastupitel“. Pokud se účastní více jak 50 % zastupitelů, získává obec certifikát „Vzdělaná obec“. Atmosféru letošního vyhlášení ocenění si můžete připomenout zde.

Pokud nemáte doposud vytvořený uživatelský účet, snadno se registrujte na SIGNUP | projekteso.cz

Další informace k projektu ESO naleznete na webových stránkách projektu www.projekteso.cz nebo nás můžete kontaktovat e-mailem případně telefonicky.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Realizační tým projektu ESO