Realizační tým ESO

Pavel Ralaus Ředitel  730 894 891 ralaus@smocr.cz 
Jaromír Jech Odborný poradce projektu 603 841 031 jech@smocr.cz
Jan Slanec Hlavní projektový manažer 734 316 478 slanec@smocr.cz
Jan Mareš Vedoucí expert procesů ve vzdělávání 730 894 888 mares@smocr.cz
Jakub Cach Expert specialista procesů ve vzdělávání 721 004 206 cach@smocr.cz
Jan Písařík Odborný asistent vzdělávacích procesů 604 425 712 pisarik@smocr.cz
Marcela Štiková Expert procesů ve vzdělávání 730 894 856 stikova@smocr.cz
Simona Vavrochová Expert procesů ve vzdělávání 604 471 026 vavrochova@smocr.cz
Petr Kuš Expert procesů ve vzdělávání 604 403 215 kus@smocr.cz
Jan Michael Ritter Expert procesů ve vzdělávání 734 316 477 ritter@smocr.cz
Marek Chadima Právní specialista 730 894 902 chadima@smocr.cz
Ivona Mottlová Právní specialista 730 894 921 mottlova@smocr.cz
Monika Lišková Odborný právní asistent 603 560 813 liskova@smocr.cz
  Finanční manažer/Personalista    
  Finanční manažer    
Monika Bílá Finanční asistent 730 894 899 bila@smocr.cz