04.03.2019

Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2019

Zveme Vás na konferenci BEZPEČNÁ ŠKOLA 2019, která se uskuteční dne 23. 5. 2019 v Národní technické budově v Praze 6 - Dejvicích. Pro náš Svaz je bezpečí velkou prioritou, a pokud se nachází v odvětví školství, neváháme se propojit s projekty, které se této problematice intenzivně věnují.

Zveme Vás na konferenci BEZPEČNÁ ŠKOLA 2019, která se uskuteční dne 23. 5. 2019 v Národní technické knihovně v Praze 6 - Dejvicích.

Pro náš Svaz je bezpečí velkou prioritou, a pokud se nachází v odvětví školství, neváháme se propojit s projekty, které se této problematice intenzivně věnují. 

Proto jsme se rozhodli poskytnout záštitu konferenci, která se již pátým rokem snaží vzdělávat a inspirovat posluchače k tomu, aby kladli velký důraz na problematiku bezpečí. 

Hlavní témata konference:

A/ Online agrese

B/ Technologie pomáhají

C/ Zaměřeno na ředitele / učitele

Program představí špičkové přednášející ze státní i komerční sféry, můžeme například zmínit  PhDr. Ondřeje Andryse, MAE – náměstka ústředního školního inspektora, ČŠI, Mgr. Petru Sobkovou z Úřadu pro kybernetickou bezpečnost, Brig. gen. Ing. Andora „Andy“ Šándora, nezávislého bezpečnostního poradce, a charismatického Ing. Pavla Kysilku, CSc., bývalého výkonného guvernéra ČNB a zakladatele 6D Academy, a mnohé další. 

 

Další informace naleznete na stránkách www.bezpecnaskola2019.cz,

kde se můžete i registrovat.