27.01.2020

Najděte si nejbližší projekty OP VVV ve Vašem mobilu

Dovolujeme si Vás informovat, že Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy nově spustilo mobilní aplikaci, která Vám dovolí nejen rychle, ale hlavně přehledně zjistit informace o všech evropských projektech podpořených z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV).

V nové mobilní aplikaci Mapa projektů OP VVV naleznete v současné chvíli již více než 13 tisíc vzdělávacích a výzkumných projektů OP VVV, které byly a jsou realizovány na území celé České republiky.

Díky možnosti GPS lokace si můžete kdykoli a kdekoli zobrazit informaci o tom, která mateřská či základní škola ve Vašem okolí realizovala projekty s finanční podporou z OP VVV. V aplikaci lze používat filtry, a proto si lze vyhledat projekty OP VVV i z jiných oblastí, například výzkumné sféry. Kromě jiného v ní lze zjistit základní informace o projektu a rovněž výši dotace.

Až se tedy příště budete zajímat o to, co bylo ve Vašem okolí podpořeno z OP VVV, zjistěte to moderně, rychle a snadno!

A na závěr nezapomeňte, že webová stránka www.mapaprojektu.cz,kde naleznete projekty podpořené z fondů EU, je také stále k dispozici.

Aplikaci si můžete zadarmo stáhnout v App Store pro zařízení podporující systém iOS nebo v Google Play pro vaše zařízení se systémem Android.