28.02.2022

První ocenění zástupci Vzdělaných úřadů

Svaz měst a obcí ČR v rámci svého projektu ESO (Efektivní správa obcí) oceňuje obce a města, které dbají na vzdělávání svých úředníků a s tím související kvalitu poskytovaných služeb prostřednictvím svého úřadu.

Minulý týden proběhlo slavnostní předávání ocenění, které předával předseda Svazu František Lukl, místopředseda Svazu Pavel Drahovzal a ředitel Sekce pro projekty a inovativní přístupy Svazu Dan Jiránek. Ocenění Vzdělaný úřad bylo předáno prvním pěti obcím a městům, které splnily podmínky pro získání ocenění. Zlatou medaili získává úřad, který vzdělá v rozsahu alespoň 40 hodin více než 50 % svých úředníků. Stříbrné ocenění úřad, který vzdělá v uvedeném rozsahu více než 30 % úředníků a bronzovou medaili úřad, který dokáže proškolit alespoň 15 % svých úředníků.

 

Zlatou medaili získaly:

Dobruška

Krásná

Kopidlno

Stříbrnou medaili získala:

Rokytnice v Orlických horách

Bronzovou medaili získalo:

Znojmo

Pokud chcete i Vy získat uvedené ocenění a ukázat Vašim občanům, že neustále zvyšujete znalosti svých zaměstnanců a kvalitu poskytovaných služeb, neváhejte se přihlásit. Bližší informace na našich webových stránkách www.projekteso.cz.