16.11.2021

OCENĚNÍ V RÁMCI PROJEKTU - VZDĚLANÝ ÚŘAD

Všechny zapojené subjekty mohou v rámci projektu získat ocenění Vzdělaný úřad, které je vydáváno ve třech úrovních – zlatá, stříbrná, bronzová.

Zlatou medaili získá ten subjekt, který v rámci projektu proškolí více jak 50 % svých zaměstnanců v rozsahu bagatelní podpory, tj. každý zapojených účastník absolvuje více jak 40 hod. vzdělávání a za podmínky, že více jak 20 hod. bude formou prezenčního/on-line vzdělávání.


Stříbrnou medaili získá ten subjekt, který v rámci projektu proškolí alespoň 30 % svých zaměstnanců v rozsahu bagatelní podpory, tj. každý zapojených účastník bude mít více jak 40 hod. vzdělávání a za podmínky, že více jak 20 hod. bude formou prezenčního/on-line vzdělávání.


Bronzovou medaili získá ten subjekt, který v rámci projektu proškolí alespoň15 % svých zaměstnanců v rozsahu bagatelní podpory, tj. každý zapojených účastník bude mít více jak 40 hod. vzdělávání a za podmínky, že více jak 20 hod. bude formou prezenčního/on-line vzdělávání.


Přihlášku ve formátu: název úřad, kontaktní osoba (telefon, e-mail) a počet zaměstnanců úřadu vedených jako úředníci dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků zasílejte na adresu mares@smocr.cz