28.11.2016

Témata článků představitelů samospráv v projektu "Starostové píší noviny" do konce letošního roku

Podívejte se na plán vyhlášených témat projektu STAROSTOVÉ PÍŠÍ NOVINY do konce letošního roku. Těšíme se na vaše články.

Níže najdete plán vyhlášených témat projektu STAROSTOVÉ PÍŠÍ NOVINY do konce letošního roku.

8. 12. 2016 budou zveřejněny příspěvky na téma:
Daří se u vás sportovním oddílům? Jak jim pomáháte? Máte obecní sokolovnu? Hřiště? Dosáhli jste nějakých úspěchů? A co sport pro všechny? (Cyklostezky, inline dráhy...)
Uzávěrka 2. 12.

22. 12. 2016 budou zveřejněny příspěvky na téma:
Jakou výjimečnou vánoční či novoroční akci ve městě/obci připravujete? Obohacujete vánoční program tak, aby lákal nejen obyvatele, ale třeba i turisty? Kolik peněz jste investovali do sváteční výzdoby? Myslíte na potřebné?
Uzávěrka 16. 12.

5. 1. 2017 budou zveřejněny příspěvky na téma:
Co vás v obci čeká v novém roce? Jakou největší akci byste rádi zrealizovali – kolik bude stát a jak si s ní poradíte? Na co už v rozpočtu nezbude?
Uzávěrka 30. 12.

Své příspěvky o maximální délce 3000 znaků vč. mezer zasílejte (klidně i průběžně) na starostovepisi@lidovky.cz Nezapomeňte vždy připojit svou portrétní fotografii, ilustrační foto k tématu a připište stranu, za kterou jste byli zvoleni – a to i v případě, že do Lidových novin přispíváte opakovaně. Texty, které nebudou publikovány v novinách, postupně zveřejňujeme na www.lidovky.cz/starostovepisi píší a www.smocr.cz
 

Těšíme se na vaše články.