15.11.2022

Starostové píší noviny

Plán vyhlášení témat

1. 12. 2022 budou zveřejněny příspěvky na téma:
Náš Advent. Co zajímavého jste letos ve vašem městě/obci připravili pro občany? Kolik vás to bude stát? Omezíte kvůli cenám energií vánoční osvětlení ulic?
Uzávěrka 28. 11. 2022

15. 12. 2022 budou zveřejněny příspěvky na téma:
Moje perné Vánoce. Zažili jste někdy Vánoce jinak? Stává se vám, že ani o Vánocích obyvatelé starostu nešetří a posílají ho například shrabat sníh? Zažili jste někdy takto „perné svátky“? Dostali jste někdy nechtěný dárek? A jaké dárky dáváte vy sami? Jaké zvyky dodržujete? Chodíte jako starosta/tka mezi své obyvatele (setkání se seniory apod.)? Zkuste v paměti vylovit nějaký veselý nebo lidský vánoční příběh. Přiložte vánoční foto obce.
Uzávěrka 12. 12. 2022

29. 12. 2022 budou zveřejněny příspěvky na téma:
Přání obci a městu do nového roku. Co nás v novém roce čeká, jakých konkrétních cílů byste rádi dosáhli (investiční akce, novinky)? Co se asi nepodaří? Buďte co nejvíce konkrétní. Přiložte pěkné foto obce či města, případně vizualizaci plánovaného projektu.
Uzávěrka 23. 12. 2022

Své příspěvky o maximální délce 3000 znaků vč. mezer průběžně zasílejte na starostovepisi@lidovky.cz. Nezapomeňte vždy připojit svou portrétní fotografii, ilustrační foto k tématu a připište stranu, za kterou jste byli zvoleni – a to i v případě, že do Lidových novin přispíváte opakovaně. Pokud si nejste jisti, že váš příspěvek odpovídá požadavkům, podívejte se, jak správně napsat příspěvek

Jak správně napsat příspěvek

Texty, které nebudou publikovány v novinách, postupně zveřejňujeme na www.lidovky.cz/starostovepisi a www.smocr.cz.

Těšíme se na vaše články.

Alexandra Kocková

tiskový zástupce SMO ČR