05.12.2022

Tento týden se na Vás těšíme na Celostátní finanční konferenci i při Setkání starostek

Víte, kde můžete tváří v tvář klást dotazy ministrům i dalším vrcholným zástupcům státní správy? Na CFK 2022, 8. - 9. prosince! Účast přislíbili ministři financí, zemědělství, dopravy, pro místní rozvoj i práce a sociálních věcí. Zástupci SFŽP, MPO, ÚOHS, ERÚ, SPÚ a mnoha dalších institucí. Společenský večer zase nabídne prostor k navázání nových kontaktů s vašimi kolegyněmi a kolegy z regionů a prostor k načerpaní inspirace pro rozvoj Vaší obce.

XXV. celostátní finanční konference je nejvýznačnější svazovou události letošního roku. Hovořit se bude o nejpalčivějších tématech z oblasti financování měst a obcí. Mezi těmi nejaktuálnějšími budou názory a postoje k windfall tax, k nastavení národních dotačních titulů či k rozpočtovému určení daní. Diskutovat zde budete moci s vrcholnými představiteli státní správy, získáte přehled o dotačních výzvách a načerpáte dobrou praxi. Při společenském večeru (8. 12.) můžete navázat nové přátelské i pracovní kontakty s dalšími kolegy z regionu i mimo něj.

I letošní ročník se koná díky našemu generálnímu partnerovi, kterým je SKUPINA ČEZ. Hlavním partnerem je ČESKÁ SPOŘITELNA, EKO – KOM a KIA Czech. Dalšími partnery jsou CorCo SYSTEMS, D.A.S. RECHTSSCHUTZ AG, pobočka pro ČR, ECO LED veřejné osvětlení, EMPEMONT, EVROPSKÁ INVESTIČNÍ BANKA, Fleet Consulting Group – (elektromobil Peugeot), GPLUS.

Termín: 8.- 9. prosince 2022 

Místo: Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, 190 00 Praha 9

Program, registrační formulář a další informace na XXV. CFK | www.smocr.cz

ORGANIZAČNÍ INFORMACE KE STAŽENÍ


Setkání starostek je připraveno na odpoledne a v předvečer CFK. Jedná se o společenskovzdělávací program ušitý na míru právě starostkám. Právní minimum, základy etikety i protokolu, společná večeře a mnohem víc.

Termín: 7. prosince 2022

Místo: Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, 190 00 Praha 9

Program, registrační formulář a další informace na 7. prosince bude patřit starostkám | www.smocr.cz


Pro další informace můžete kontaktovat Barboru Křemenovou na tel.: 234 709 737 | 730 894 850 nebo e-mailu: kremenova@smocr.cz.