06.04.2021

KRAJSKÁ SETKÁNÍ 2021 - DVOUDENNÍ PROGRAM SKUTEČNĚ PRAKTICKÝCH INFORMACÍ

Krajská setkání v živém přenosu s dvoudenním programem již 13. a 15. dubna 2021. První den bude převážně věnován problematice financí, druhý aktuálním legislativním změnám

Živý přenos z Kongresového centra Praha přinese ve dvou dnech rozmanitou formou nabitý program Krajských setkání až k vám.

Pokládejte dotazy v přímém přenosu

Prostor bude samozřejmě i pro vaše dotazy, které bude možné živě pokládat přes platformu SLI.DO po zadání kódu akce: #KS2021.

Program

Tematicky bude letos program rozdělen do dvou dnů. Věnován bude oblasti finanční, zejména otázkám dotací a financování sociálních služeb, svou účast již přislíbili mimo jiné zástupci Ministerstva pro místní rozvoj, Ministerstva práce a sociálních věcí či Ministerstva životního prostředí. Velký prostor bude věnován i aktuálním legislativním změnám a jejich dopadům na činnost obcí a měst. Tedy krom stavebního zákona se bude mluvit o poplatku z pobytu a jeho digitalizaci, o dotačních titulech určených pro obce v roce 2021, programech územní spolupráce, organizování voleb do Poslanecké sněmovny, GDPR, aktualizaci vyhlášek atd. Věnovat se budeme i společensky odpovědnému zadávání v rámci projektu MPSV.

Aktuální program k 7. dubnu naleznete zde.

Kdo akcí provází

Akcí bude opět provázet Radka Vladyková, výkonná ředitelka Svazu spolu s moderátorkou Michalou Hergetovou, kterou znáte již z Celostátní finanční konference, která proběhla online 3. listopadu.

Pro koho je akce určená

Tak jako každý rok, i tentokrát jsou akce určeny pro starostky a starosty i další zástupce samospráv nejen členských obcí Svazu, ale i těch nečlenských, pro které aktuální témata samospráv podávají odborníci na danou oblast.

 

Sledujte oficiální stránku Krajských setkání 2021.

 

Generální partner Krajských setkání

 

Hlavní partneři Krajských setkání

                

 

Partneři Krajských setkání