Krajská setkání 2021

Tradiční Krajská setkání tento rok v netradiční podobě.

Letošní Krajská setkání proběhnou online ve dvou termínech 13. a 15. dubna 2021, vždy od 8:30 do 12:30. Tak jako každý rok, i tentokrát jsou akce určeny představitelům samospráv nejen členských obcí Svazu, ale i těch nečlenských, pro které aktuální témata samospráv podávají odborníci na danou oblast.

Aktuální program KS_verze 8. 4. 2021

DOTAZY ŽIVĚ NA SLI.DO Kód akce: #KS2021

Do programu prvního dne, tzn. úterý 13 dubna, jsme zařadili aktuální informace z oblasti legislativy, právní poradny Svazu, ze Sekce regionálního rozvoje a zahraničních vztahů a informace o projektech Svazu. Druhá půlka prvního dne bude zaměřena na oblast finanční, zejména otázky dotací a financování sociálních služeb. Naše pozvání na toto setkání přijali mimo jiné zástupci Ministerstva práce a sociálních věcí, a z Ministerstva životního prostředí.

ŽIVĚ MŮŽETE SLEDOVAT PRVNÍ DEN PROGRAMU ZDE

Druhý den, tzn. čtvrtek 15. dubna, vás čeká vystoupení předsedy Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, pana Petra Mlsny, zástupců Ministerstva práce a sociálních věcí k společensky odpovědnému zadávání v rámci projektu MPSV, dále pak vystoupí pan Petr Vokáč, náměstek ministra vnitra pro řízení sekce legislativy, státní správy a územní samosprávy (pověřen řízením) a pan Miroslav Veselý, ředitel Odboru veřejné správy, dozoru a kontroly Ministerstva vnitra s aktuálními informacemi k parlamentním volbám 2021 a aktualitami z tohoto odboru. Můžete se těšit i na vystoupení zástupce Ministerstva životního prostředí k odpadovému hospodářství, zástupce Ministerstva zemědělství se bude věnovat aktuální legislativě k vodovodům a kanalizacím. Součástí programu bude i představení výzkumu Město pro byznys.

ŽIVĚ MŮŽETE SLEDOVAT DRUHÝ DEN PROGRAMU ZDE

Nedílnou součástí je i prezentace partnerů Krajského setkání, bez nichž by se nemohlo Krajské setkání v připravované formě a rozsahu uskutečnit.

Generální partner Krajských setkání

 

Hlavní partneři Krajských setkání

                

 

Partneři Krajských setkání

         

 

08.04.2021

PŘÍMÝ PŘENOS KRAJSKÝCH SETKÁNÍ - PRVNÍ DEN

První den Krajských setkání budete moci živě sledovat zde již v úterý 13. dubna, od 8:30 do 12:30. Dva dny nabité těmi nejaktuálnějšími informacemi ze světa samospráv, to jsou letošní Krajská setkání Svazu měst a obcí. Živě online a zdarma z Kongresového centra Praha.

06.04.2021

KRAJSKÁ SETKÁNÍ 2021 - DVOUDENNÍ PROGRAM SKUTEČNĚ PRAKTICKÝCH INFORMACÍ

Krajská setkání v živém přenosu s dvoudenním programem již 13. a 15. dubna 2021. První den bude převážně věnován problematice financí, druhý aktuálním legislativním změnám

23.03.2021

Krajská setkání 2021

Aktuální program ke dni 23. března 2021 v článku ke stažení.

09.03.2021

KRAJSKÁ SETKÁNÍ 2021 – ANI TENTOKRÁT NEBUDOU CHYBĚT

Krajská setkání v letošním roce proběhnou ve dvou termínech – 13. a 15. dubna 2021. V online formě o nic nepřijdete. Opět jsou zváni zástupci ministerstev i dalších institucí. První den bude věnován oblasti finanční, zejména otázkám dotací a financování sociálních služeb. Den druhý bude zaměřen na aktuální legislativní změny a jejich dopady do činnosti obcí a měst.