10.05.2022

KONTAKTNÍ DEN STAROSTŮ NA ŽOFÍNĚ

Svaz měst a obcí vás zve ve čtvrtek 16. června na KONTAKTNÍ DEN STAROSTŮ NA ŽOFÍNĚ. Bezplatný program, prostor pro inspiraci, individuální konzultace, přátelská i plodná pracovní setkání. Celé odpoledne bude ve znamení Kontaktního dne, kde zástupci firem představí inovativní řešení pro města a obce a ministerstva možnosti financování.

Pražský Žofín se ve čtvrtek 16. června 2022 stane dějištěm Kontaktního dne starostů, bezplatné akce s bohatým programem. Registrace je již otevřena, těšíme se na vás.

Hledáte řešení na míru pro vaší obec?

  • 16. června od 12 do 18:30 hod. v Malém sále a Rytířském sále paláce Žofín v Praze.

Hledáte osvědčené postupy a inovativní řešení problémů, se kterými se potýkáte při správě Vaší obce či města? A víte, odkud tyto postupy a řešení (spolu)financovat? Přijďte na první ročník Kontaktního dne starostů Svazu měst a obcí ČR.

Celé odpoledne budete mít jedinečnou příležitost k individuálním konzultacím jak se zástupci soukromého sektoru, který nabízí služby šité na míru obcím, ale i se zástupci ministerstev a jim podřízeným agenturám, se kterými můžete konzultovat z jakých dotačních zdrojů nejen tyto služby (spolu)financovat či probrat konkrétní projektové záměry. Připravili jsme pro Vás unikátní přátelské prostředí, kde se propojí veřejný, státní a soukromý sektor. Vedle individuálních konzultací budete mít rovněž možnost vyslechnout si prezentace jednotlivých firem a ministerstev.

Časový program jednotlivých audiovizuálních představení a prezentací firem a resortů bude zveřejněn týden před konáním Kontaktního dne na webových stránkách Svazu.

Zde naleznete ochutnávky z bohatého programu:

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Nejlepší starosta / primátor 2018–2022

  • 16. června od 19.00 do 23.45 ve Velkém sále paláce Žofín v Praze.

Do soutěže Nejlepší starosta / primátor 2018–2022 jste se mohli hlásit do 2. května. V průběhu slavnostního vyhlášení oceníme práci starostek, starostů, primátorek a primátorů, kterou vykonali za 4leté funkční období. Více o pravidlech naleznete na oficiální stránce akce: Nejlepší starosta 2018-2022 | www.smocr.cz.

Účast na slavnostním večeru je pouze na pozvánku pro přihlášené do soutěže a další hosty.

Více informací naleznete níže v programu.

Kde: Palác Žofín, Slovanský ostrov (Slovanský ostrov 226, 110 00 Praha 1, mapa)

Kdy: čtvrtek 16. června 2022, od 12:00 (registrace otevřena od 11:30)

Kompletní program Kontaktního dne starostů na Žofíně ke stažení

Harmonogram prezentací

Jak: účast je bezplatná, je však třeba se registrovat předem přes registrační formulář