25.08.2020

Dotace přehledně

Vyžádáno z ministerstev aktuálně: S jakými tituly z národních i evropských zdrojů v blízké době můžete počítat? Přehledně v nové rubrice.

Svaz měst a obcí ČR oslovil v průběhu července a srpna 2020 všechna česká ministerstva s prosbou o informaci, jaké dotační tituly resorty chystají na nadcházející období. Zde naleznete veškeré získané informace, abyste věděli, s jakými tituly z národních i evropských zdrojů v blízké době můžete počítat. Nabídka titulů, které jsou v současné době otevřeny, je široká – žádat o dotaci, případně půjčku, můžete například u Státního fondu podpory investic, u Ministerstva kultury či Ministerstva zemědělství.

Pod každým ministerstvem naleznete informace k jimi plánovaným titulům. Upozorňujeme, že veškeré informace na následujících odkazech jsou platné k datu zveřejnění (24. srpna 2020) a pro ověření aktuálních informací doporučujeme navštívit webové stránky jednotlivých resortů. Jak nás některé rezorty informovaly, vypsání budoucích dotačních titulů teprve plánují, a proto bohužel k dnešnímu dni nejsou známa data pro příjem žádostí či jiná pravidla výzev.

PŘEJDĚTE DO RUBRIKY: FINANCOVÁNÍ MĚST A OBCÍ