06.01.2014

Svaz měst a obcí České republiky má nové mediální zastoupení

Mediální zastoupení Svazu měst a obcí ČR (SMO) má nově na starosti Štěpánka Filipová (38). Do Svazu přišla z Ministerstva práce a sociálních věcí ČR (MPSV), kde pracovala jako vedoucí tiskového oddělení a tisková mluvčí. Působila také jako ředitelka odboru marketingu a komunikace agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest.

Mediální zastoupení Svazu měst a obcí ČR (SMO) má nově na starosti Štěpánka Filipová (38). Do Svazu přišla z Ministerstva práce a sociálních věcí ČR (MPSV), kde pracovala jako vedoucí tiskového oddělení a tisková mluvčí. Působila také jako ředitelka odboru marketingu a komunikace Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest. Předtím měla na starosti komunikaci s médii a PR v Karlovarských minerálních vodách (Mattoni). Jako ředitelka odboru komunikace a tisková mluvčí zavedla komunikační strategii České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ). Řadu let působila jako novinářka, mimo jiné v týdeníku Profit a České televizi.

Štěpánka Filipová vystudovala žurnalistiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze a marketingové a sociální komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Hovoří anglicky a francouzsky.