16.03.2017

Nový vzdělávací program pro veřejné zakázky - aktualizace

Jak jsme již dříve informovali, zavedlo Ministerstvo pro místní rozvoj vzdělávací program pro veřejné zakázky. Koncipován je jako vícestupňový vzdělávací systém, který se zaměří nejen na zkušené zadavatele, ale má pomoci i těm zadavatelům, kteří se zadáváním mají velmi malou zkušenost. Vyberte si z březnových termínů.

Ministerstvo pro místní rozvoj zavedlo od října loňského roku vzdělávací program pro veřejné zakázky. Cílem je výrazné posílení odbornosti uživatelů v oblasti veřejných zakázek, a to nejen v souvislosti s nově přijatou právní úpravou, zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (dále jen „ZZVZ“).

Vzdělávací program [PDF, 723.57KB] je koncipován jako vícestupňový vzdělávací systém, který se zaměří nejen na zkušené zadavatele, ale má pomoci i těm zadavatelům, kteří se zadáváním mají velmi malou zkušenost.

Jednotlivé části vzdělávacího programu jsou ve většině případů koncipovány jako půldenní semináře, zaměřující se vždy na konkrétní část ZZVZ.
 
Zájemci mohou zasílat své žádosti na e-mail: akademienzzvz@mmr.cz.

Do žádosti prosím uveďte:

  • jméno a příjmení
  • název instituce
  • datum konání semináře
  • čas konání semináře
  • název semináře

Místo konání školení je vždy uvedeno u konkrétní vzdělávací akce. Upozorňujeme účastníky, že během školení není zajištěno občerstvení.

Harmonogram termínů a další informace zde: http://portal-vz.cz/cs/Aktuality/Novy-vzdelavaci-program-pro-verejne-zakazky-(1)

Zdroj: MMR