23.04.2021

Newsletter Institutu OVZ k rozvoji odpovědného veřejného zadávání v České republice a EU

Newsletter zve na jarní konferenci Odpovědné veřejné zadávání – pět měsíců s novelou s podtitulem Současné příležitosti a aktuální praxe, která se uskuteční online 20. května 2021 od 9:00 hodin.

Institut odpovědného veřejného zadávání zveřejnil aktuální vydání newsletteru o rozvoji odpovědného veřejného zadávání v České republice a EU.V newsletteru je i pozvánka na jarní konferenci Odpovědné veřejné zadávání – pět měsíců s novelou s podtitulem Současné příležitosti a aktuální praxe. Konference se uskuteční online 20. května 2021 od 9:00 – 12:30 a registrace je spuštěna na stránkách Institutu odpovědného zadávání zde.  

V newsletteru nechybí nově zpracované příklady dobré praxe a novinky z oblasti veřejného zadávání. Jednou z nich je souhrnná zpráva o vyhodnocení přínosu uplatňování pravidel odpovědného přístupu při zadávání veřejných zakázek v České republice, kterou zpracovalo Ministerstvo práce a sociálních věcí společně s Ministerstvem životního prostředí. Celé znění zprávy je ke stažení zde.

Newsletter je ke stažení níže.

Zdroj: MPSV