05.11.2013

Právní poradna Vzdělaného zastupitele pokračuje v nezměněné podobě a je zdarma pro všechny členy Svazu

Vážení členové Svazu, rádi bychom Vás informovali, že fungování Právní poradny zůstává zachováno, a to především díky pozitivním ohlasům na tuto službu a také díky Svazu měst a obcí ČR, který se nadále rozhodl Právní poradnu finančně podporovat z členských příspěvků svých členů. Z tohoto důvodu je Právní

Vážení členové Svazu, rádi bychom Vás informovali, že fungování Právní poradny zůstává zachováno, a to především díky pozitivním ohlasům na tuto službu a také díky Svazu měst a obcí ČR, který se nadále rozhodl Právní poradnu finančně podporovat z členských příspěvků svých členů. Z tohoto důvodu je Právní poradna nyní k dispozici pouze členům Svazu měst a obcí ČR. Na odborníky v Právní poradně se můžete obracet jako dosud buď telefonicky na telefonní číslo 226 227 505 nebo e-mailem na poradna@vzdelanyzastupitel.cz. Ke změně dochází pouze v čase poskytování služeb, a to každý všední den od 12 do 20 hodin.

Využívat tuto vámi velmi kladně hodnocenou službu můžete nejen vy, starostky a starostové obcí a měst, ale i vaši úředníci, případně zaměstnanci příspěvkových organizací vašich měst a obcí. Své kvality právní poradna prokázala již  tím, že od května 2011 dosud odpověděla na cca 27 000 dotazů z širokého spektra oblastí veřejné správy.