06.10.2017

Konference Venkov: životní podmínky, územní a sociální nerovnosti

Upozorňujeme na zajímavou akci, která se bude konat v pondělí 16. října 2017 v Sociologickém ústavu AV ČR. Konference si klade za cíl prezentovat výsledky bádání nejen pro akademickou sféru, ale také ve formě vhodné pro odborníky působící v rámci veřejné správy. Součástí konference bude představení výsledků výzkumného projektu "Sociálně prostorové znevýhodnění obyvatel periferních venkovských oblastí", realizovaného v Sociologickém ústavu AV ČR.

Upozorňujeme na jednodenní konferenci "Venkov: životní podmínky, územní a sociální nerovnosti", která se bude konat v pondělí 16. 10. 2017 v Sociologickém ústavu AV ČR.

Konference si klade za cíl prezentovat výsledky bádání nejen pro akademickou sféru, ale také ve formě vhodné pro odborníky působící v rámci veřejné správy. Součástí konference bude představení výsledků výzkumného projektu "Sociálně prostorové znevýhodnění obyvatel periferních venkovských oblastí", realizovaného v Sociologickém ústavu AV ČR. S příspěvky na konferenci vystoupí přední čeští sociologové a geografové věnující se problematice venkova.

Níže ke stažení je program. Aktualizované informace o konferenci budou uveřejňovány na webových stránkách Sociologického ústavu: www.soc.cas.cz.

Kapacita konferenčního sálu je omezená. Bezplatnou registraci je možno provést na e-mailové adrese: renata.mikesova@soc.cas.czZdroj: Sociologický ústav AV ČR
Zveřejnila: Petra Kubařová, SMO ČR