14.02.2024

Dětská skupina v obci

Zvažujete zřízení dětské skupiny ve vaší obci, ale nejste si jisti, jak na to? Asociace provozovatelů dětských skupin ve spolupráci s platformou Vše pro dětské skupiny vás srdečně zve na webinář, ve kterém vás provedeme procesem založení dětské skupiny v obci od začátku až do konce. 

Nabídneme vám praktické tipy a doporučení založené na reálných zkušenostech, které vám pomohou předejít běžným chybám a zajistí tak hladký chod vaší dětské skupiny. Nechte se inspirovat a získejte veškeré informace potřebné k úspěšnému rozjezdu vaší obecní dětské skupiny.

Během webináře vás provedeme následujícími aspekty projektu budování dětské skupiny:

  • zhodnocení vhodnosti založení dětské skupiny ve vaší obci, včetně zhodnocení prostorových možností a postupů k zajištění vhodných prostor, 
  • administrativní náročnost spojená s vytvořením dětské skupiny,
  • informace o možnostech získání dotací, měsíčním cash flow, provozní době a nákladech na personál, 
  • samostatné provozování dětské skupiny obcí.

 

Webinář povedou tyto přednášející: Mgr. Daniela Celerýnová, zakladatelka platformy Vše pro dětské skupiny a předsedkyně Asociace provozovatelů dětských skupin, která se věnuje dětským skupinám od roku 2015, a Mgr. Kateřina Jarolímková, provozní ředitelka Asociace. Mimo webinář je také možné si sjednat individuální konzultaci.


Termín:  čtvrtek 22. 2. 2024 v čase 11:00 – 12:30 nebo pondělí 26. 2. 2024 v čase 16:00 – 17:30
Pro koho je webinář určen:  pro vedení měst a obcí, pro účetní, pro vedoucí pracovníky a ředitele/ředitelky dětských skupin. Videozáznam: nebude pořizován
Cena: účast na webináři je pro registrované účastníky zdarma

Registrovat se můžete zde pro termín 22.2. nebo zde pro termín 26.2.

 

Ing. Alexandra Kocková, tiskový zástupce SMO ČR