31.10.2018

Metodický pokyn CHJ č. 7 – Řízení rizik spojených s hospodařením obce

Centrální harmonizační jednotka Ministerstva financí ČR vydala Metodický pokyn CHJ č. 7 – Řízení rizik spojených s hospodařením obce určenou pro převážně nově zvolené starosty.

Centrální harmonizační jednotka Ministerstva financí ČR vydala Metodický pokyn CHJ č. 7 – Řízení rizik spojených s hospodařením obce určenou pro převážně nově zvolené starosty.

Celé znění příručky naleznete na tomto odkaze.

Centrální harmonizační jednotka MF ČR (dále CHJ MF ČR) poskytuje metodickou pomoc v oblasti finančního řízení a finanční kontroly. V rámci této činnosti připravila dva workshopy zaměřené na seznámení s předmětnou příručkou pro starosty. Workshopy se uskuteční ve dnech 16. a 19. listopadu 2018 v prostorách Ministerstva financí a budou bezplatné. Svoji účast lze hlásit prostřednictvím emailu na adrese workshopy@mfcr.cz. CHJ MF ČR dále deklaruje, že je možné se na jeho zástupce prostřednictvím tohoto kontaktu obrátit v případě zájmu o školení v oblasti finančního řízení a finanční kontroly.

 

Dalším nástrojem pro metodickou podporu je možnost zapojit se do newsletteru CHJ MF ČR na adrese chj@mfcr.cz. prostřednictvím newsletteru jsou rozesílány všechny metodické, koncepční a legislativní novinky.