08.12.2021

Představení Analýzy přímo řízených programů EU

Představení aktualizovaného vydání Analýzy přímo řízených programů EU v programovém období 2021-2027 pro vás připravil Svaz měst a obcí on-line 9. prosince od 9:30.

Zveme vás na představení aktualizovaného vydání Analýzy přímo řízených programů EU v programovém období 2021-2027, které se uskuteční on-line dne 9. prosince v čase 9:30 – 11:00. Dozvíte se nejen to, na jaké aktivity mohou tyto programy využít města a obce, ale také zde bude prezentována rozbor k právním aspektům zapojení do mezinárodních projektů. V neposlední řadě bude prostor pro konzultaci a zodpovězení vašich otázek.

Program:

  • Představení přímo řízených programů EU relevantních pro města a obcí v programovém období 2021-2027 - Tomáš Patočka
  • Rozbor a doporučený postup právních aspektů zapojení měst a obcí do projektů v rámci přímo řízených programů EU - Václav Chmelík, KVB advokátní kancelář
  • Diskuse, dotazy

Webinář je určený pro zástupce měst a obcí – a to jak pro volené zástupce, tak pro odborné zaměstnance městských úřadů, projektové manažery apod.

Registrovat se můžete do 7. prosince prostřednictvím on-line formuláře. Budeme rádi za sdílení pozvánky mezi vašimi kolegy, které by tento webinář mohl zajímat.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte hulkova@smocr.cz.

Projekt je realizován za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj.