13.02.2024

3. výzva programu Interreg Europe - Informační den

Dne 20. března 2024 bude vyhlášena již 3. výzva programu Interreg Europe v programovém období 2021 – 2027.

Projektové žádosti bude možné předkládat od 5. dubna do 7. června (12:00) prostřednictvím monitorovacího systému programu. V rámci výzvy bude možné realizovat projekty zaměřené na výměnu zkušenosti, s důrazem na zlepšení politik regionálního rozvoje, ve všech tematických oblastech kohezní politiky. 

Při příležitosti vyhlášení 3. výzvy bude Ministerstvo pro místní rozvoj ve spolupráci se společným sekretariátem programu organizovat online informační den k nastavení programu a podmínkám 3. výzvy. Informační den představí základní charakteristiku programu, podmínky 3. výzvy a možnosti, jak se zapojit do připařovaných projektů. Informační den se uskuteční v dopoledních hodinách 6.3. ONLINE.

Program informačního dne a odkaz na registraci naleznete zde.

 

Na webových stránkách programu naleznete informace, které popisují celý proces přípravy, předložení a realizaci projektového záměru. Dokumenty naleznete zde a zde

 

Zájemci o bližší informace o programu mohou použít i odkaz na web Ministerstva pro místní rozvoj, kde je možné stáhnout prezentaci, kde je v kostce popsán program Interreg Europe a jeho nastavení (sekce dokumenty, složka info den 2. výzvy).

 

 

Ing. Alexandra Kocková, tiskový zástupce SMO ČR