03.11.2015

Prezentace z konference „Jak získat příspěvek ze SFDI na opatření zvyšující bezpečnost dopravy či na výstavbu cyklostezek“.

Ministerstvo dopravy ČR ve spolupráci se Svazem měst a obcí ČR a Asociací měst pro cyklisty uspořádalo pro žadatele o příspěvek ze SFDI dne 23. října 2015 v prostorách Ministerstva dopravy konferenci „Jak získat příspěvek ze SFDI na opatření zvyšující bezpečnost dopravy či na výstavbu cyklostezek“

Ministerstvo dopravy ČR ve spolupráci se Svazem měst a obcí ČR a Asociací měst pro cyklisty uspořádalo pro žadatele o příspěvek ze SFDI dne 23. října 2015 v prostorách Ministerstva dopravy konferenci „Jak získat příspěvek ze SFDI na opatření zvyšující bezpečnost dopravy či na výstavbu cyklostezek“. Zástupci SFDI představili aktuální Pravidla pro poskytování příspěvků na „Cyklostezky a bezpečnost“ pro rok 2016 a následně zodpovídali jednotlivé dotazy účastníků. Ředitel SFDI Ing. Zbyněk Hořelica také oznámil rozšíření konzultačních dnů o pobočku SFDI v Brně s ohledem na téměř okamžité naplnění dříve vypsaných termínů konzultací. Za Asociaci měst pro cyklisty byl představen koncept Města s dobrou adresou a soutěž Tady žiju.

Státní fond dopravní infrastruktury věří, že tyto prezentace příspěvkových programů a aktuálních Pravidel povedou ke zvýšení počtu kvalitních projektů, které budou žádat o příspěvek ze SFDI.

 

Prezentace použité na Konferenci „Jak získat příspěvek ze SFDI na opatření zvyšující bezpečnost dopravy či na výstavbu cyklostezek“ nalezente zde:    

 

http://www.sfdi.cz/2-aktuality-pro-prijemce/sfdi-predstavuje-prispevkove-programy-a-pravidla-pro-jejich-cerpani-na-rok-2016/