26.04.2018

Škol(k)a JINAK 2018

Škol(k)a jinak je soutěž pro školky a školy, které zřizuje obec či město. Akce má inspirovat ostatní a ukázat, co právě u vás ve školce či škole děláte jinak. Přihlášky posílejte od 7. do 25. května 2018.

Už 7. května 2018 startuje nové kolo naší soutěže o nejzajímavější ško(l)ku! Podstatou je ukázat, co právě u vás, ve škole či školce, děláte jinak, namotivovat a inspirovat ostatní a v neposlední řadě se pochlubit. Hlásit se do soutěže mohou ško(l)ky zřizované obcí či městem.

K přihlášení stačí zaslat jednu fotografii a krátký text (max. 10 vět) o tom, co u vás ve škole či školce, děláte jinak. Příspěvky zasílejte od 7. do 29. května 2018 na e-mail: tuzilova@smocr.cz.

Hlasovat se bude na facebookových stránkách Svazu, kde přihlášené fotografie s texty vystavíme. Školka a škola, která obdrží nejvíce lajků (kliků), vyhrává. Lajky počítáme jako kliky, nerozlišujeme překvapené, radostné, případně naštvané smajlíky - řídíme se výsledným počtem, v této soutěži i hateři pomáhají k vítězství. :-)

Časový harmonogram soutěže

  • 7.  – 31. května 2018 – přihlašování škol a školek (zaslání stručné informace o rozsahu maximálně 10 vět o tom, co škola či školka dělá jinak a JEDNA ilustrační fotografie ve formátu JPG. PNG. JPEG na e-mail: tuzilova@smocr.cz)
  • 4.  - 22. června 2018 – hlasování veřejnosti na facebooku (na adrese: www.facebook.com/smocr1)
  • 4. října 2018 – seminář Škol(k)a jinak v Praze a slavnostní vyhlášení výsledků

Petra Kubařová, SMO ČR