04.02.2020

Projekt Má vlast cestami proměn - Příběhy domova

Výstava Má vlast cestami proměn letos vstoupí do 12. ročníku a Vaše město/obec i Vy můžete být přitom. Představte své dílo na Má vlast cestami proměn 2020/21. Proměny od měst a obcí, spolků a organizací, firem, podnikatelů i majitelů proměněných objektů je možné přihlásit ještě z Moravskoslezského, Jihočeského a Libereckého kraje do 28. 2. 2020.

Pochlubte se tím, co se podařilo! Zachránili jste zničenou budovu nebo zapomenutá boží muka, udělali jste ze zarostlého prostoru příjemný park, zrenovovali jste zastávky, osadili lavičky… zkrátka povedlo se Vám udělat ze svého okolí příjemnější a pohlednější místo? Nenechávejte si to pro sebe a pochlubte se celé republice. Výstava přinese Vašemu městu/ obci, majiteli objektu publicitu, zvýší turistický ruch a navíc podpoří chuť obyvatel zkrášlovat a vylepšovat své místo k životu. 

 

Proměny od měst a obcí, spolků a organizací, firem, podnikatelů i majitelů proměněných objektů je možné přihlásit ještě z Moravskoslezského, Jihočeského a Libereckého kraje do 28. 2. 2020. (Ostatní kraje mají již kapacitu naplněnou. Mohou se hlásit až do 13. ročníku.) Přihlašovat proměny můžete na www.cestamipromen.cz/prihlasit-promenu

 

Vystavovatelé získají:

  • Tvorbu plakátu ve formátu B1 z dodaných podkladů (včetně překladu resumé do angličtiny a grafického zpracování)
  • Vytištění a vystavení na slavnostním zahájení na Vyšehradě a v krajských kolekcích po celý rok
  • Tiskové PDF informačního plakátu A3 (informace o účasti proměny na putovní výstavě a výzva k hlasování v soutěži o nejkrásnější proměnu)
  • VIP pozvánku na slavností vyhlášení na Vyšehradě
  • Propagaci proměny na webu www.cestamipromen.cz  a Facebooku
  • Publicitu v médiích - naše výstava má přes 100 mediálních výstupů ročně
  • Možnost prezentace výstavy ve vašem městě nebo obci zdarma!

Podmínky účasti jsou jednoduché. Zaplatíte poplatek za vytvoření plakátu (zpracování podkladů, překlady, grafika, tisk, atd.). Celoroční propagace je hrazena z peněz krajů a z grantů.

Poplatek činí: proměny přihlášené 4 500 Kč + DPH, (celkem 5 445 Kč) Podrobné informace o výstavě jako takové, o letošních proměnách, hlasování v soutěži o nejlepší proměnu a přihlašování pro příští ročník najdete na www.cestamipromen.cz