11.10.2016

Nominujte dřevěné stavby

Nadace dřevo pro život otevřela přihlašování do nového ročníku soutěžní ankety Dřevěná stavba roku 2017. Hlasování a vyhlášení vítězů proběhne jako obvykle v únoru a březnu 2017. Svaz je partnerem kategorie Dřevěné hřiště.

Dřevěná stavba roku, anketa, která chrání životní prostředí, přijímá přihlášky do svého 7. ročníku

Nadace dřevo pro život otevřela přihlašování do nového ročníku soutěžní ankety Dřevěná stavba roku 2017! Hlasování a vyhlášení vítězů proběhne jako obvykle v únoru a březnu 2017. Svaz je partnerem kategorie Dřevěné hřiště.

Nadace dřevo pro život projektuje anketu jako efektivní marketingový nástroj pro firmy a osoby, které se věnují využívání dřeva ve stavebnictví a které chtějí své dřevěné stavby ukázat jak svým potenciálním zákazníkům, tak odborné veřejnosti. Do ankety mohou soutěžící přihlásit svá díla v 8 kategoriích: Dřevěná hřiště - malá, Dřevěná hřiště - velká, Dřevěné konstrukce - návrhy, Dřevěné konstrukce - realizace, Moderní dřevostavby - návrhy, Moderní dřevostavby - realizace, Roubenky a sruby - realizace, Dřevěné interiéry - realizace. Soutěžící, kteří se přihlásí do této ankety, významně zviditelní svou činnost (viz mediální dosah ankety)

Přihlaste své návrhy a realizace dřevěných staveb do 30. listopadu a získáte jako bonus mediální prostor navíc!

Cílem projektu je vysvětlit veřejnosti, že využíváním dřeva chráníme životní prostředí. Anketa proto představuje dřevěné stavby ve všech jejich podobách a je unikátní svým zaměřením právě na dřevo.

Přijímání přihlášek končí 15. února 2017.

Vše o tom, jak se přihlásit, najdete zde: http://www.drevoprozivot.cz/drevena-stavba-roku/prihlaseni-dila.

Dřevěná stavba roku. Anketa, která chrání životní prostředí.

www.drevoprozivot.cz/drevena-stavba-roku