24.09.2019

Komunální projekt 2019

Uzávěrka příjmu přihlášek a nominací do soutěže Komunální projekt roku 2019 je už 30. září!

Svaz měst a obcí ČR je partnerem soutěže Komunální projekt roku od samého jejího počátku v roce 2015 (původně soutěž Komunální politik roku). Doporučujeme našim členským obcím a městům, aby zvážily svoji účast v soutěži a případně se do ní se svými projekty přihlásily.

Podrobnosti o soutěži jsou na:www.komunalniprojektroku.cz, kde naleznete i jednoduchou on-line přihlášku či on-line nominaci do soutěže. 

Uzávěrka příjmu přihlášek a nominací do letošního 5. ročníku soutěže Komunální projekt roku 2019 pořádané časopisem Moderní obec a vydavatelstvím Profi Press je už 30. září 2019.
Z obce-městyse-města-městské části-městského obvodu může být odeslán neomezený počet přihlášek i nominací.
Soutěžními kategoriemi jsou: *Sociální projekt roku, *Chytrá obec, *Děti a rodiče, *Sport a veřejné zdraví, *Veřejná zeleň, *Kulturní a vzdělávací činnost, *Odpadové hospodářství, *Utváření veřejného prostoru, *Ekologický projekt roku.

Podrobnosti o soutěži jsou na:www.komunalniprojektroku.cz, kde naleznete i jednoduchou on-line přihlášku či on-line nominaci do soutěže.

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční 20. listopadu 2019 v Praze v rezidenci pražského primátora na Mariánském náměstí v Praze, kam budou pozváni zástupci všech soutěžních projektů.