XXVII. CFK

XXVII. celostátní finanční konference se bude konat 28. a 29. listopadu 2024 opět v Praze. Těšit se můžete na bohatý odborný program, vrcholné zástupce státní správy i odborníky na financování samospráv. Seznámíte se s novými dotačními výzvami a novými úspornými strategiemi. Ani letos nepřijdete o společenský večer, kde se můžete seznámit se svými kolegy starosty a vyměnit si své zkušenosti. Den před zahájením konference, tedy ve středu 27. listopadu 2024 se uskuteční již třetí ročník Setkání starostek, jehož program se opět bude soustředit hlavně na ženy, které stojí v čele měst a obcí.

KDY: 28. a 29. listopadu 2024 (27. listopadu 2024, Setkání starostek)

KDE: Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/65, 14000 Praha 4 - Nusle | MAPA

Setkání starostek: Terasa 2B, 2. patro

CFK: sál Panorama

CENÍK

REGISTRACE (bude otevřena na přelomu srpna a září)

PROGRAM

ŘEČNÍCI

PARTNEŘI

Chcete se stát PARTNEREM této konference?
Kontaktujte nás na lehmannova@smocr.cz

Setkání starostek 2024: Inspirace, móda a motivace

Letos již třetí ročník oblíbeného odpoledne pro starostky přivítá naše hosty 27. listopadu 2024 ve 13. hodin, tentokrát na adrese Kongresové centrum Praha na Vyšehradě. Leitmotivem bude tentokrát motivace k překonávání překážek. Tedy něco, co jistě zná nejen každá starostka, ale i každá žena.

Setkání starostek je unikátní událostí, která spojuje inspirativní ženy v prostředí plném elegance a motivace. Starostky z různých koutů republiky mají jedinečnou příležitost setkat se s výjimečnými ženami, které sdílejí své příběhy o překonávání překážek a dosažení úspěchu. Akce nabízí nejen inspirativní diskuze, ale také módní přehlídku, kde si účastnice mohou vyzkoušet stylové modely a nechat se nalíčit profesionálními vizážistkami. Tento den je nejen oslavou ženské síly a vytrvalosti, ale i příležitostí k načerpání nové energie a odhodlání pro další výzvy, kterým čelí ve svých rolích.

Letošní ročník Setkání starostek se koná pod záštitou 1. dámy Evy Pavlové.


Stornopodmínky:

Odhlásí-li se účastník 7 dní před zahájením akce, má povinnost uhradit storno poplatek ve výši 40 % ze zaplaceného registračního poplatku.
Změna údajů či jména registrovaného zástupce je možná i u uhrazené registrace.

 

Informace k ubytování:

Účastníkům konference poskytuje hotel Holiday Inn (hned vedle Kongresového centra Praha, MAPA) ubytování se slevou 20 % oproti běžným cenám.

Slevu na ubytování získáte objednávkou přes tento link -  Ubytování CFK

Cena za pokoj pro jednu osobu je 90,- EUR, pro dvě osoby 104,- EUR za noc a zahrnují bufetovou snídaní a DPH. Městský poplatek není zahrnutý v ceně.

Účastník je oprávněn zrušit rezervaci pokoje v Hotelu bez jakéhokoli poplatku v době 28 dní před příjezdem, se sankcí ve výši ceny za jeden pokoj/noc do 14 dní před příjezdem, se sankcí 100% ATR (vztahující se k příslušnému pokoji) méně než 14 dní před příjezdem, nebo v případě, že Účastník nedorazí vůbec.


 

KONFERENCI UDĚLIL ZÁŠTITU

 

 

Ing. Zbyněk STANJURA, ministr financí

logo MF-malé na web.png

 

 


 

CEZ Skupina_Logo_GP - MALÉ NA WEB.png

 

CS_Special_screen_RGB.png

HLAVNÍ PARTNER