Starosti starostů

...aneb jak se žije našim starostům v Čechách a na Moravě. Rubrika vám bude každý měsíc přibližovat nelehký úděl jednoho z našich starostů, jeho strasti i radosti, běžné rutinní úkoly i nečekané situace. Chceme zde představovat zajímavé osobnosti, starostky či starosty z velkých i malých měst a obcí. Jednou za měsíc si budete moci přečíst příběh jednoho z nich. Proč kdo starostuje, s čím bojuje i co mu dělá radost. Je to nevděčná funkce a před občany obstojí jen ti morálně silní, kteří jsou pro ostatní příkladem.

Do rubriky se může zapojit každý starosta, pište, mailujte, těšíme se na vaše příspěvky.

15.04.2019

Dnes starosta obce HERŠPICE Karel Knesl: Když o tom tak přemýšlím, moje cesta na pozici starosty byla trochu náhoda.

Když o tom tak přemýšlím, moje cesta na pozici starosty byla trochu náhoda. I když v náhody nevěřím. Tak třeba osud. Měli jsme s určitými lidmi u nás v obci jiný pohled na to, jak se dají jednotlivé věci řešit. Proto jsme se rozhodli kandidovat, abychom své myšlenky a představy mohli uplatnit.

21.03.2019

Nová webová rubrika Starosti starostů: Lucie Potůčková - Mladé Buky

Zbrusu nová rubrika "Starosti starostů aneb Jak se žije našim starostům v Čechách a na Moravě" vám bude každý měsíc přibližovat nelehký úděl jednoho z našich starostů, jeho strasti i radosti, běžné rutinní úkoly i nečekané situace. Chceme zde představovat zajímavé osobnosti, starostky či starosty z velkých i malých měst a obcí. Jednou za měsíc si budete moci přečíst příběh jednoho z nich.