01.07.2020

Zkuste provozovat informační střediska EUROPE DIRECT v období 2021–2025 a získejte až 30 400 eur

Dovolujeme si Vás informovat, že Evropská komise v současné chvíli hledá partnerské organizace, které budou v České republice provozovat informační střediska EUROPE DIRECT v období 2021–2025.

V případě, že byste měli o provoz některého z těchto středisek zájem, lze na jeho provoz získat grant ve výši 30 400 EUR/ jeden rok provozu, a to pro každé středisko na období 2021 – 2025.

Tyto finance, jsou určeny na provoz informačního střediska, pořádání akcí a aktivní zapojování občanů do dialogu o evropských tématech. Podporují vlastní publikační činnost včetně tvorby informačních materiálů, letáků a infografik. Financují konzultační činnost a další aktivity.

Výzva je určena pro veřejné orgány, ale také soukromé subjekty plnící úkoly veřejné služby, neziskové organizace, vzdělávací zařízení aj. ze všech regionů České republiky s výjimkou hl. m. Prahy a Středočeského kraje, kde je informační činnost pokryta pražským Evropským domem.

Upozorňujeme, že předkládat nabídky je možné až do 15. října 2020 (17:00 hodin SELČ).

Veškeré další informace naleznete na webových stránkách Zastoupení Evropské komise v České republice.

Další informace lze najít ZDE.

V případě dotazů k výzvě se žadatelé můžou obrátit e-mailem na tuto adresu: COMM-REP-PRG-EUROPEDIRECT@ec.europa.eu . V předmětu zprávy uveďte, prosím, referenční číslo výzvy.

Zpracovala Mgr. Pavlína Toporská

Sekce regionálního rozvoje a zahraničních vztahů