20.07.2021

VI. ročník Právní konference - registrace otevřena

Přijeďte na VI. ročník Právní konference Svazu měst a obcí ČR a neuteče vám nic z aktuální legislativy, která ovlivňuje život i ve vaší obci. 1. - 3. září 2021 opět v Kongres hotelu Jezerka na Seči.

Cílem této tradiční významné i společenské události je poskytnout prostor pro sdílení informací o aktuálních tématech mezi vrcholnými představiteli, odborníky v oblasti veřejné správy a práva a zástupci z řad volených představitelů měst a obcí.

Záštitu nad Právní konferencí 2021 převzal ministr vnitra Jan Hamáček.

  • Termín konání: 1. - 3. září 2021
  • Místo konání: Kongres hotel Jezerka, Seč – Ústupky 278, 538 07 (Pardubický kraj)

Hosté a přednášející

I letos bude konference probíhat již od středečního pozdního odpoledne do pátečního oběda. Ve středu v podvečer v rámci své přednášky již tradičně pohovoří Martin Richter o činnosti zastupitelů a zastupitelstvem z hlediska trestního práva. Ve čtvrtek a v pátek pak promluví např. zástupci Ministerstva pro místní rozvoj, Ministerstva školství nebo Komory architektů. Na akci rovněž vystoupí předseda ÚOHS Petra Mlsna, další odborníci z řad právníků a starostové měst a obcí.

Program

Pořadatelé připravili pro účastníky konference pestrý program, který zohledňuje témata, se kterými se představitelé měst a obcí nejčastěji potýkají. Program je členěn do bloků, ve kterých se účastníci více dozvědí o těchto tématech:

  • Nová odpadová legislativa
  • Co přinese rekodifikace stavebního práva obcím
  • Vztah školy a obce v právu
  • Nová legislativa ve vztahu k obcím
  • Veřejné zakázky z pohledu obcí
  • Architektonické soutěže na území obcí

Lze také využít možnost konzultace s právníky, se kterými můžete během konference individuálně probrat otázky, které ve Vaší obci aktuálně řešíte. Stačí v závěru přihlašovacího formuláře zaškrtnout, že máte o konzultaci zájem. I tentokrát můžete během konání konference využít zázemí hotelu, a to včetně wellness a bowlingové dráhy. Po oba dva konferenční večery je naplánovaný večerní raut s živou hudbou, což je mimo jiné příležitost pro vzájemnou výměnu zkušeností.

Účastnické poplatky

Ceny při platbě do 7. července 2021
Členové SMO ČR, klienti KVB, krajské úřady, členové STMOU
4 990 Kč
Každá další osoba
 4 490 Kč
Ceny při platbě od 8. července 2021
Členové SMO ČR, klienti KVB, krajské úřady, členové STMOU
5 990 Kč
Každá další osoba
5 490 Kč
Ostatní
7 990 Kč

Účastnické poplatky jsou uvedeny bez DPH. Cena ubytování není zahrnuta v účastnickém poplatku.

Storno poplatky

V případě odhlášení účastníka z konference platí tyto storno podmínky:

  • Odhlásí-li se účastník 7 - 3 dny před zahájením konference, má povinnost uhradit storno poplatek 50 % ze zaplaceného registračního poplatku
  • Odhlásí-li se účastník 2 a méně dní před zahájením, má povinnost uhradit storno poplatek ve výši 100 % ze zaplaceného registračního poplatku

Veškeré informace o konferenci včetně programu a přihlašovacího formuláře naleznete na stránkách konference

VI. právní konference | www.poradnaproobce.cz

Organizaci konference zajišťuje pro Svaz měst a obcí KVB advokátní kancelář s.r.o.

V případě dalších dotazů se můžete obrátit na zástupkyni organizátora Petru Váňovou, e-mail: vzdelavani@akkvb.cz, telefon 776 779 731, případně sekretariát AK KVB na čísle 226 227 507.