14.05.2024

URBIS Smart City Meet Up představuje bezkonkurenční program a vstup pro členy Svazu zdarma! Začíná již 4. června.

Svaz měst a obcí jako partner letošního prvního ročníku URBIS Smart City Meet Up nabízí prvním 300 registrovaným vstup na tuto zásadní akci v oblasti inovací zcela zdarma. Potkáme se na Brněnském výstavišti 4. -6. června 2024 i s vámi?

Letošní ročník veletrhu URBIS vstupuje do nové éry pod názvem URBIS The Smart Cities Meetup. Aspirovat bude na nejzásadnější českou i středoevropskou platformu pro zavádění inovací v obcích a regionech. Do jeho rozvoje se zapojuje Svaz měst a obcí ČR, Ministerstva průmyslu a obchodu, pro místní rozvoj, životního prostředí a dopravy, Jihomoravský kraj, Statutární město Brno a společnost Veletrhy Brno. 

Vstup - pro zástupce samospráv zdarma!

Pořadatel veletrhu vytvořil pro členskou základnu Svazu měst a obcí ČR speciální promo kód, prostřednictvím kterého získáte vstup zdarma s přímou registrací. Standardně stojí vstupné 1 200 Kč. Nabídka bezplatné vstupenky platí pro prvních 300 registrovaných. Zástupcům samospráv toto výrazně usnadní proces registrace a zároveň je to nemalá výhoda .

PROMOKÓD vložte na etickets.bvv.cz. Naleznete ho po přihlášení na web Svazu níže v příloze.

Účastníci z řad zástupců členských obcí Svazu měst a obcí ČR mohou také využít zvýhodněné ceny na ubytování ve vybraných hotelích. Nabídka platí do 20. května a ceník a další informace naleznete v příloze níže.

Na co se můžete těšit?

Mimo klasické výstavy inovativních řešení, se můžete těšit na hlavní program, který je primárně určen starostům, primátorům, laické veřejnosti – a nastiňuje základní vize a trendy v oblasti „chytrých měst“. Hlavní program dává také značný prostor vystoupením a sdílení dobré praxi přímo ústy zástupců měst. Významně zapojuje i zahraniční hosty.

Pro odbornou veřejnost a experty, odborné radní, projektové manažery a další odborníky jsme připravili odbornou část programu, která bude prezentovat probíraná témata do větší hloubky a technického, resp. realizačního detailu a v rámci panelů, ke každé sekci dá možnost interaktivních vstupů publiku. 

Obě části programu se mimo jiné bude věnovat těmto tématům:

  • Chytrá energetika
  • Ekologické město
  • City logistika
  • Chytrá infrastruktura města
  • Propojené město
  • Řešení pro kvalitní život ve městě
  • Chytrá městská mobilita 

URBIS letos klade důraz hlavně na praktické informace, které mohou účastníci ihned využít. K tomu bude sloužit národní konzultační místo, včetně dotační poradny, inovativní zadávání vedené MMR i zaměření na podporu agilního pilotování.

Aktuální program naleznete níže v příloze a na: www.bvv.cz/urbis | program.

Mgr. Michaela Mottlová, Sekce organizace a marketingu SMO ČR