17.01.2022

Postavte venkovní fitpark. Přispějeme vám!

Již několik let nabízíme českým obcím, městům a institucím podporu při výstavbě venkovních míst pro radost z pohybu, aktivního cvičení a relaxaci. Stejně tak i v roce 2022 jsme připraveni podpořit všechny příznivce sportu a zdravého životního stylu, a to prostřednictvím Dotační akce až pro 100 projektů, které budou moct obce a města realizovat za zvýhodněných podmínek.

 

Jsme připraveni vám poradit s vhodným výběrem fitness strojů pro vaše sportoviště. Jak stroje účelně kombinovat tak, aby byly vhodně zvolené pro bezpečné venkovní vyžití studentům, pracujícím, sportovcům i seniorům. Ale též maminkám po porodu, pacientům po operacích, nebo při léčbě pohybového ústrojí všech generací. Poradíme vám, jak čerpat podporu a kde hřiště postavit.

Využijte příležitosti pořídit stroje za loňské ceny, v příštím roce už to nepůjde. Stroje máme skladem, hřiště tak u vás může stát třeba do týdne.

Jak lze naši tradiční akci využít?

V nabídce pro tuto akci máme 14 fitness strojů. Je možné vybírat ze tří variant A, B a C, které lze různě kombinovat. Například 5 strojů můžete získat objednávkou varianty B + C.

 

Navíc jsou pro vás připraveny BONUSY, které oceníte a využijete.

Při výběru varianty B získáte jako bonus informační ceduli, jejíž instalace u venkovního hřiště je stanovená jako povinnost legislativou.

Při výběru varianty C získáte kromě informační cedule navíc hlavní roční kontrolu strojů pro následující rok zdarma, jež je provozovatel dle platných norem pro zachování bezpečného užívání hřiště povinen provádět. Více o revizi se dozvíte ZDE.

 

Kdo fitpark účelně využije?

školáci a studenti pro nabití nové energie 

senioři pro podporu vitality a zdraví

 pracující k uvolnění po práci               

sportovci ke zvýšení kondice a výkonu 

O každém stroji se dozvíte v kompletním přehledu naší nabídky strojů řady XC. Každý fitness stroj je speciálně označen AKCE – DOTAČNÍ PŘÍSPĚVEK. Pokud máte zájem umístit na vaše hřiště stroj, který v nabídce nadační akce není, prosím, kontaktujte nás, rádi vám nabídku vypracujeme.

Jaké jsou podmínky akce?

Cena zahrnuje montáž strojů na travnatý povrch. Konečná cena je včetně DPH. Podmínkou této konečné ceny je převzetí hřiště v den montáže. Klientem požadované vícepráce budou doúčtovány na základě dohodnutého rozpočtu.

Nabízené varianty lze kombinovat, žádat na více lokalit, či rozdělovat na etapy a množství strojů pro určené lokality dle přání zákazníka. Montáž na jiný než travnatý povrch bude účtována dle specifikace projektu na základě odsouhlaseného rozpočtu. Do akční ceny není zahrnuta likvidace a odvoz výkopku.

Dotační slevová akce je podporována Nadačním fondem zdravého životního stylu.

 

Poskytovaná dotační akce je omezená pouze do podpory 100 projektů. Neváhejte a postavte s námi hřiště, které návštěvníci ocení!

Podat žádost o nadační příspěvek můžete ZDE.

Více o akci se dočtete na www.colmex.cz/sluzby/dotacni-podpora-fitness-stroje/. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Volejte na infolinku 773 666 066, nebo pište na info@colmex.cz