31.03.2020

Portál www.stalezijeme.cz pomáhá živnostníkům a řemeslníkům ve vašem okolí

Jste živnostník či řemeslník a chybí vám zakázky? Nebo naopak hledáte řemeslníka, profíka přes IT, automechanika nebo třeba dovážku až domů ve vašem regionu a nebydlíte ve velkém městě? Bezplatný portál služeb www.stalezijeme.cz propojuje během stávajícího omezení malé živnostníky, lokální poskytovatele služeb s těmi, kteří jejich služby potřebují. Využívání služeb lokálních dodavatelů je nejlepší prevencí proti těžkým ekonomickým dopadům současné karantény v regionu.

Svaz měst a obcí ČR nad portálem poskytl záštitu. Zachování lokálních služeb a podpora malých živnostníků v regionech je totiž důležitým nástrojem boje proti vylidňování venkova a stárnutí některých lokalit. V současném stavu nouze to platí dvojnásob.

Tak, jako mnoho českých firem, i marketingová agentura DORLAND, která bezplatný portál provozuje, se snaží spojit své portfolio služeb s pomocí živnostníkům v současné nelehké době. Během stávajících omezení mnoho občanů netuší, že některé služby stále fungují bez omezení. Na www.stalezijeme.cz nabízí možnost jednoduché nabídky služeb, kde si mohou návštěvníci portálu zadat, vybrat a objednat službu z nabídky společností a živnostníků, kteří mohou fungovat během stávajících opatření.

Jak služba konkrétně funguje?

  • Registrace a zveřejnění nabídky je zdarma, úhrada služby probíhá výhradně dle obecných pravidel mezi poskytovatelem a objednatelem, nenárokujeme si žádnou provizi.
  • Kdo chce nabídnout službu, jednoduše se zaregistruje do systému a vyplní kontaktní údaje.
  • Ten, kdo službu poptává, vyhledá v menu druh služby, podle mapy najde nejbližšího poskytovatele, vyhledá kontakt a dohodne si službu přímo (telefonem nebo emailem).
  • Ať již půjde o kapající kohoutek, objednávku jídla, porouchané auto nebo třeba pomoc s instalací softwaru, vždy si pomůžete vzájemně. A o to jde!
  • Osobní údaje vložené do systému slouží výhradně ku prospěchu pomáhajících si stran a jsou uchovávány v souladu s GDPR.

 

Pro více informací a registraci do portálu navštivte www.stalezijeme.cz.