OBCE-SOBE.CZ: NĚKTERÉ OBCE JIŽ UŠETŘILY. CO TA VAŠE?

Obce, které již působí na platformě www.OBCE-SOBE.cz, začínají šetřit své peníze i lidské kapacity. Využijte meziobecních synergií a nakupujte, prodávejte či sdílejte obecní techniku, majetek či služby výhodně a tím nejsnazším způsobem. Připojte se také.

Matematika úspor z využití platformy obce-sobe.cz je jednoduchá. Čím více bude platforma obsahovat nabídek a poptávek vaší a dalších obcí, čím více budete na platformě hledat, co potřebujete nebo nabízet, čeho máte přebytek, tím častěji naleznete jeden druhého a tím častěji ušetříte.

Ti, kteří do platformy vstoupili, již šetří. Za sebou máme první zrealizované prodeje mezi obcemi a vše ke spokojenosti prodávajících i kupujících. V nabídce jsou nyní m.j. významně zlevněná cisternová automobilová stříkačka CAS K-25, profesionální benzínová sekačka TC44A nebo vozidlo městské policie Škoda Superb (viz obrázek 1).

Nečekejte. Vložení nabídky/poptávky je otázkou 2-3 minut, přitom jejich potenciál ušetřit peníze či váš čas je samozřejmě nesrovnatelný.

Nezapomeňte se tedy bezplatně registrovat a zdůrazňujte svým lidem, kteří mají na starost pořizování a odprodeje obecního majetku, techniky, materiálu i služeb, aby začínali i končili svoji práci s platformou. S myšlenkou na to, co vy můžete výhodně nabídnout ostatním obcím a co by ostatní obce mohly levně poskytnout vám. Případně co už je pro vás předjednáno za lepší podmínky z komerčního sektoru silou celého Svazu Měst a Obcí.

 

NASTAVTE PŘÍSTUP LIDÍ TAK, ABY ZAČÍNAL A KONČIL NA www.OBCE-SOBE.CZ

 

Děkujeme a jsme připraveni poskytnout vám plnou podporu i další informace na našem telefonu 731 538 068 či e-mailu smo@fleet-consulting.cz

 

 

Váš partner 

SMO a Fleet Consulting Group 

240617 Obce Sobe Kom2 v01 Inz.jpg

240617 Obce Sobe Kom2 v01 Vyhody.jpg