02.09.2021

Nejen paragrafy provázejí účastníky VI. právní konference

Na právní konferenci se dozvíte řadu zajímavých a aktuálních informací z legislativy, setkáte se s kolegy starosty či jinými představiteli obcí a měst a můžete si i odpočinout a načerpat síly do další práce.

Ve středu 1. září v podvečerních hodinách byla neformálně zahájena VI. právní konference Svazu měst a obcí ČR (SMO ČR). Na registraci v hotelu Jezerka u Sečské přehrady vítali první účastníky zaměstnanci Kanceláře Svazu a předávali jim kromě podkladových materiálů a programu i praktické informace ke konferenci.

Konferenci otevřela přednáška o trestné činnosti a na co si dát pozor od Martina Richtera, právníka z advokátní kanceláře AK Richter.

Na zajímavých příkladech ze života zastupitelů ilustroval řadu nebezpečí, která na ně mohou čekat a vysvětloval, jak se jim co nejlépe bránit.

Následovala večeře zpestřená o okamžik překvapení, kdy Radka Vladyková, výkonná ředitelka SMO ČR, poblahopřála přítomné starostce městyse Mladé Buky Lucce Potůčkové k jejím narozeninám.

Večer zakončila výborná večeře a poté i hudební vstup Komorního tria, tradičně doprovázející večerní program. V hotelu Jezerka je pro účastníky akce také k dispozici vnitřní bazén, wellness centrum nebo například bowling či kulečník, kde všude mohou neformální debaty pokračovat.

gallery