19.08.2021

Jaký je názor zástupců místních samospráv na budoucnost Evropské Unie?

Přispějte i Vy k průzkumu Evropského výboru regionů, který realizuje v rámci Konference o budoucnosti Evropy.

Tento průzkum je první svého druhu svým zaměřením na všechny komunální politiky/političky napříč EU – ať už se jedná o zástupce na regionální úrovni či zástupce samospráv. Jedná se o významnou příležitost ke sdílení Vašeho názoru na vliv krajů, měst a i obcí všech velikostí na budoucnost EU, na budoucnost evropské demokracie a na to, jak více přiblížit EU k jejím občanům. Výsledky průzkumu budou zveřejněny 12. října 2021 na plenárním zasedání Evropského výboru regionů v rámci každoroční prezentace Regionálního a místního barometru. O kontextu průzkumu realizovaného společností IPSOS se dozvíte více také z přiloženého doprovodného dopisu předsedy Evropského výboru regionů, pana Apostolose Tzitzikostase.

K dotazníku se dostanete kliknutím na tlačítko Začít vyplňovat dotazník ZDE.

Vyplnění dotazníku zabere maximálně 10 minut.

Se všemi informacemi, které při průzkumu poskytnete, bude zacházeno jako s přísně důvěrnými a budou použity pouze pro účely průzkumu. Z výsledků nebude možné identifikovat žádné konkrétní osoby.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o právním základu průzkumu a o způsobu zpracování údajů, zde můžete nahlédnout do prohlášení o ochraně osobních údajů tohoto projektu. Budete-li mít nějaké otázky ohledně průzkumu, můžete kontaktovat tým společnosti Ipsos prostřednictvím e-mailové adresy localpoliticians@ipsos-online.com.

Neváhejte této příležitosti využít a podělit se o Váš názor!

Sekce regionálního rozvoje a zahraničních vztahů SMO ČR