25.09.2020

Internetový mapový server GObec - nabídka od společnosti GPlus s.r.o. za zvýhodněných podmínek

Svaz měst a obcí ČR uzavřel v listopadu roku 2018 smlouvu o spolupráci s firmou GPlus s.r.o. provozující internetový mapový server GObec. GPlus s.r.o. se stalo partnerem SMO a podle této smlouvy poskytuje členům Svazu svůj produkt za výhodných podmínek.

Svaz měst a obcí ČR uzavřel v listopadu roku 2018 smlouvu o spolupráci s firmou GPlus s.r.o. provozující internetový mapový server GObec.

GPlus s.r.o. se stalo partnerem Svazu měst a obcí ČR a bude podle této smlouvy poskytovat členům Svazu svůj produkt za výhodných podmínek.

GObec je kompletně internetová mapová aplikace, kterou v současnosti využívá přes 550 obcí a měst v ČR. GObec je prověřena jak z hlediska funkčnosti, tak i poskytovaných služeb – zabezpečení dat, GDPR a smluvního vztahu. Podmínky pro jednotlivé obce a města (členy SMO ČR)  jsou tedy garantovány uzavřenou smlouvou.

Více informací o aplikaci GObec najdete na webu www.gobec.cz, pro cenovou nabídku na provoz nebo nezávaznou prezentaci aplikace kontaktujte firmu GPlus s.r.o.

 

ODKAZY:

Nabídka pro členy SMO ČR

Vzorový projekt - obec Němčice 

GObec video-prezentace

 

KONTAKT:

Firma : GPlus s.r.o.

Zástupce : Ing. Radek Kacetl, jednatel

Mail: radek.kacetl@gplus.cz

Tel: 608 077 074

Web : www.gplus.cz

Web serveru GObec : www.gobec.cz