31.03.2020

Dobrá zpráva pro čtenáře časopisu Moderní obec

AŽ DO KONCE DUBNA 2020 PLATÍ NEOMEZENÝ PŘÍSTUP ZDARMA DO ELEKTRONICKÉ VERZE ČASOPISU MODERNÍ OBEC, ALE I VŠECH DALŠÍCH ČASOPISŮ Z PRODUKCE VYDAVATELSTVÍ PROFI PRESS.

Stačí kliknout na digitální čtečku (horní vodorovná lišta na: https://digi.profipress.cz/katalog/seznam) a poté do přihlašovacího e-mailu zadat digi@profipress.cz a heslo: ProfiPress..
Vydavatelství Profi Press tak reaguje na současnou nelehkou situaci, aby si jeho časopisy mohli přečíst i ti, kteří třeba mají svůj časopis na pracovišti a ne doma. Nebo aby si je mohli přečíst i lidé obor, jemuž je ten který časopis věnován.
V nabídce najdete i všechna vydání Moderní obce až do letošního března (dubnové vydání se bude expedovat ke čtenářům už tento týden.
Česká pošta již upozornila i naše vydavatelství, že její prioritou a pochopitelnou povinností je nyní roznáška důchodů penzistům až do jejich domácností. Proto se může stát, že některé vydání časopisu dorází k předplatitelům o den či dva později.
Moderní obec vychází a bude vycházet i nadále!!!!!!!! Stejně jako všechny další odborné časopisy z portfolia vydavatelství Profi Press!!!