03.04.2014

Jak na evropské dotace vám poradí experti na veletrhu Urbis Invest

Bude moci vaše obce využít evropské dotace v novém programovacím období 2014+? Od 23. do 26. dubna to zjistíte na veletrhu Urbis Invest v Brně. Nejlépe na konferenci 24. dubna pořádané ve spolupráci Svazu a MMR či na stánku Svazu č. 132 v pavilonu P.

Bude moci vaše obce využít evropské dotace v novém programovacím období 2014+? Potřebujete s tím pomoci, vyvarovat se chyb a zjistit, zda a na co bude možné peníze z Evropské unie čerpat? Přijďte na konferenci "Evropské fondy – výzva a řešení“ v rámci  veletrhu Urbis Invest. Akci ve čtvrtek 24. dubna 2014 od 10.30 do 13.00 h na brněnském výstavišti (pavilon P, sál P1) pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj ČR pod záštitou ministryně Věry Jourové ve spolupráci se Svazem měst a obcí ČR.

Navštivte také stánek Svazu číslo 132 v pavilonu P, kde získáte bezplatný právní servis ke všem obecním tématům od expertů Svazu a také poradenství k evropským fondů od místopředsedy Evropského parlamentu.

Jako člen Svazu dostanete  po registraci vstupenku na konferenci a celý veletrh zdarma.

Registrovat na konferenci se můžete zde

Registrační kód pro vstup na veletrh zdarma vám jako členům Svazu byl zaslán spolu s pozvánkou nebo ho jako člen Svazu můžete získat zde. Případně se obraťte na pracovníka Kanceláře Svazu Tomáše Fantu: e-mail: fanta@smocr.cz, tel.: 234 709 732.