06.11.2014

Příručka pro člena zastupitelstva obce je těsně před vydáním

Ve druhé polovině listopadu vyjde v elektronické podobě aktualizovaná Příručka pro člena zastupitelstva obce. A to v rámci projektu Odpovědný zastupitel pro odpovědnou a hospodárnou obec. Tištěná publikace bude k dispozici v prosinci.

Připravujeme pro vás aktualizované vydání Příručky pro zastupitelstva obce. A to v rámci projektu Svazu měst a obcí ČR Odpovědný zastupitel pro odpovědnou a hospodárnou obec. Půjde o 4. vydání oblíbené publikace, která zastupitelům srozumitelnou cestou přiblíží jednotlivé oblasti života obce. Téměř na dvou set stranách řeší témata z legislativy a jednotlivých oblastí komunální politiky. Příručka bude obsahovat také konkrétní příklady z praxe, protože ty jsou vždy vysoce ceněny jako možná inspirace a poučení. Stejně jako v každém předchozím praktickém průvodci obecním životem nebude chybět ani reflexe aktuálních legislativních změn z oblasti veřejné správy.

Příručka pro zastupitelstva obce vyjde v elektronické podobě v druhé polovině listopadu, zveřejníme ji zde a samozřejmě také na webu projektu na adrese www.odpovednyzastupitel.cz.

V tištěné podobě publikaci městům a obcím pak rozešleme v prosinci.