16.05.2017

Regionální filmové kanceláře a lokální filmové festivaly – Jak úspěšně pracovat s místním publikem a veřejností

Srdečně vás zveme na konferenci Regionální filmové kanceláře & lokální filmové festivaly – jak úspěšně pracovat s lokálním publikem a veřejností, která se bude konat v pondělí 29. května 2017 (10-16h) ve Zlíně v rámci 57. ročníku MFF Zlín.

Zlín Film Festival, Kreativní Evropa – MEDIA a Czech Film Commission srdečně zvou do Zlína na konferenci konanou 29. května 2017 v rámci 57. ročníku MFF Zlín: Regionální filmové kanceláře a lokální filmové festivaly – Jak úspěšně pracovat s místním publikem a veřejností

Filmová natáčení, filmové festivaly a další s filmem a audiovizí spjaté aktivity znamenají pro místo konání řadu pozitivních přímosů, příležitostí ale také výzev. Jednou z nich je účinná komunikace veřejné správy s místní veřejností, tak aby se z ní mohlo stát spokojené publikum, kooperující sektor služeb anebo filmovým natáčením nakloněná veřejnost.

Cílem konference je představit úspěšné příklady z praxe, ale také otevřít a pojmenovat případné problematické aspekty v této oblasti.

Jednotlivá témata odprezentují a diskutovat o nich budou odborníci z filmového a audiovizuálního sektoru, filmaři a zástupci měst, regionálních institucí i soukromých subjektů.

Více informací:

  1.   http://www.zlinfest.cz/25504-film-industry (http://www.zlinfest.cz/wcd/docs/2017/regionalni_filmove_kancelare-pozvanka.pdf
  2.   http://www.mediadeskcz.eu/news/detail/899

 

Účast na konferenci je zdarma, potvrzení účasti zasílejte na email media@kreativnievropa.cz.