10.02.2017

Nabídka aktivit zahraničních zastoupení CzechTourism 2017

Upozorňujeme na nabídku aktivit zahraničních zastoupení agentury CzechTourism pro rok 2017, která obsahuje přehled aktivit zahraničních poboček agentury – veletrhů, prezentací, workshopů, kampaní či studijních cest, do kterých se můžete zapojit, prezentovat vaše služby zahraničním nákupčím, klientům či médiím.

Upozorňujeme na nabídku aktivit zahraničních zastoupení agentury CzechTourism pro rok 2017, která je zveřejněna na jejich webových stránkách http://www.czechtourism.cz/nase-sluzby-pro-vas/aktivity-zahr-zastoupeni/.

Nabídka obsahuje přehled aktivit zahraničních poboček agentury – veletrhů, prezentací, workshopů, kampaní či studijních cest, do kterých se můžete zapojit, prezentovat vaše služby zahraničním nákupčím, klientům či médiím.

Uvedené aktivity jsou nastaveny s ohledem na marketingový plán a rozpočet zahraničních poboček k lednu 2017. Skladba, množství a parametry jednotlivých akcí se mohou v průběhu roku měnit.

Pro rezervaci vaší účasti či bližší informace o dané aktivitě prosím kontaktujte příslušné zahraniční zastoupení agentury CzechTourism.