24.02.2022

Na programu dubnových Krajských setkání pilně pracujeme

I letošní Krajská setkání Svazu měst a obcí ČR se uskuteční on-line, a to ve dnech 7. - 8. dubna 2022. Opět se můžete těšit na témata, která pálí právě Váš region. Přinášíme pracovní verzi programu.

PROGRAM

I letos se moderace Krajských setkání zhostí oblíbená dvojice v podobě výkonné ředitelky Svazu měst a obcí ČR Radky Vladykové a zkušené moderátorky Michaly Hergetové. Mezi hosty nebudou chybět vrcholní zástupci ministerstev a dalších orgánů státní správy i samosprávy a odborníci Svazu měst a obcí i dalších organizací na danou problematiku. Program bude tematicky rozdělen, první den bude nabitý odbornými tématy, druhý den bude věnovaný dotačním možnostem pro města a obce.

JAK SE ZAPOJIT?

Důležité jsou pro nás vaše podněty a dotazy. Proto bude opět možné klást dotazy přes sli.do, a to buď s použitím kódu akce #KS2022 nebo přes přímý odkaz: Krajská setkání 2022 | sli.do. Své dotazy můžete pokládat již od 3. dubna 2022.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Účast na Krajských setkáních je zdarma a není třeba se registrovat. Jednoduše si pustíte on-line stream na jednom z našich komunikačních kanálů: www.smocr.cz, YouTube či Facebooku

V příloze si můžete prohlédnout průběžnou podobu programu a již nyní je nejvyšší čas si 7. a 8. dubna 2022 zapsat do diáře.