22.09.2020

Poslední tři krajská setkání již jen online! Neváhejte se přihlásit.

Vzhledem k zhoršující se epidemiologické situaci jsme se rozhodli zrušit prezenční verzi Krajských setkání Svazu měst a obcí ČR v Karlovarském kraji 29. září, Plzeňském kraji 30. září a 1. října v Ústeckém kraji.

Víme, že nejlepší setkání jsou ta osobní, vaše zdraví je pro nás však prioritou. O informace z Krajských setkání ale nepřijdete. Přihlásit se budete moci živě i interaktivně!

Krajská setkání se letos historicky poprvé budou konat ve virtuálním prostoru. O přednášky nepřijdete a pokud jste nestihli předešlé Krajské setkání ve vašem kraji, neváhejte se také přihlásit.

Jak se přihlásit?

Napište si na kremenova@smocr.cz o odkaz, na kterém se budete moci online přihlásit. Účastníci, kteří jsou již přihlášeni na prezenční verzi, od nás obdrží odkaz emailem do konce týdne.

Kdy se přihlásit?

Všechna tři setkání začínají přesně v 9:00 hod. Přihlásit se můžete od půl 9 a vyzkoušet si, že vám technika funguje (zvuk, obraz i připojení k internetu).

Karlovarský kraj 29. září, Plzeňský kraj 30. září a Ústecký kraj 1. října.

Je kapacita omezena?

Ano. I online varianta má omezenou kapacitu 250 přihlášených zařízení.

Co k tomu budu potřebovat?

Potřebujete pouze stabilní připojení k internetu a přístroj, na kterém se přihlásíte přes zaslaný odkaz (notebook, PC, tablet). Přenos bude poskytnut na platformě MS Teams. V případě, že program nevlastníte, vše se bez problému spustí online přes váš webový prohlížeč.

Bude možné pokládat dotazy?

Ano. Tato varianta počítá s písemným pokládáním dotazů přes MS Teams.

Těšíme se na vás!